Trijumf Futsal Dinama u Makarskoj za jesenski naslov!

Futsal Dinamo je jesenski prvak! Momčad Miće Martića je u derbiju 11.kola 1.HMNL slavila na vrućem gostovanju u Makarskoj, upisavši tako i desetu pobjedu u nizu. Nakon prvih 20 minuta bez golova, pitanje pobjednika riješeno je u poslijednjih 10ak minuta. Junak “modrih” je Davor Kanjuh koji je s dva lijepa zgoditka trasirao put gostiju prema pobjedi, a svakako vrijedi istaknuti i vratara Škorića koji je očuvao pobjedu svoje momčadi.
U prvom dijelu nije bilo zgoditaka, no Makarani su bili dominantni. Inicijativu “bijeli” nisu uspijevali okruniti pogotkom, a na prvi zgoditak čekali smo sve do sredine nastavka. Najprije je Kanjuh krasnim volejem uzdrmao vratnicu, a nedugo zatim maestralnim lobom prebacuje Baškovića i dovodi goste u vodstvo, 0:1! Nakon toga domaći opasno prijete, no Škorić u nekoliko navrata sjajnim intervencijama spašava goste. Možda i presudni trenutak susreta dogodio se u 36.minuti kada još jednom na scenu stupa Kanjuh i povećava vodstvo gostiju. Domaći tada prelaze na igru s golmanom-igračem, a Matošević to koristi i pogađa nebranjenu mrežu za velikih 0:3! Nadu domaćinu vratio je Kazazić, no sve dvojbe otklonjene su u 39.minuti kada Capar stavlja pečat na pobjedu gostiju vrijednu jesenskog naslova, 1:4!

Kolo: 11.kolo
Datum: 16.12.2017.
Vrijeme: 19:15
Dvorana: GSD Makarska, Makarska
Gledatelja: 900

NOVO VRIJEME APFEL – FUTSAL DINAMO  1:4 (0:0)

Prvi sudac: Nikola Jelić
Drugi sudac: Sendi Soldatić
Treći sudac: Josip Dujmić
Četvrti sudac: Stipe Divić
Delegat: Mirko Vrcan

NOVO VRIJEME APFEL: Filip Bašković, Mate Vuković, Igor Osredkar, Ante Sokol, Duje Bajrušović, Vedran Kazazić, Marin Musinov, Eduardo Farias de Souza, Vlado Andrijašević, Ivor Šuljić, Vinko Nižetić, Tomislav Domić, Jakša Herceg, trener: Teo Strunje

FUTSAL DINAMO: Goran Škorić, Matija Capar, Matija Đulvat, Ivan Šulentić, Vito Gagulić, Davor Kanjuh, Matija Rajh, Kristian Čekol, Kristijan Grbeša, Daniel Dekanić, Mihovil Prgomet, Vedran Matošević, Danijel Bešlić, trener: Mićo Martić

STRIJELCI: 0:1 Kanjuh (29′), 0:2 Kanjuh (36′), 0:3 Matošević (36′), 1:3 Kazazić (37′), 1:4 Capar (39′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Novo Vrijeme Apfel 8 (3+5); Futsal Dinamo 7 (3+4)

ŽUTI KARTONI: Bajrušović (9′), Bašković (22′), Kazazić (34′) – NOVO VRIJEME APFEL
Grbeša (22′), Đulvat (28′) – FUTSAL DINAMO

IGRAČ UTAKMICE: Davor Kanjuh (FUTSAL DINAMO)

2.HMNL-jug | Nova pojačanja u kninskoj momčadi

Nakon što smo prošlog tjedna već pisali o pojačanjima u redovima MNK Knin, u novom …

UEFA odlučila: Futsal Liga prvaka u nokaut-formatu!

Nakon što smo danas objavili da UEFA nakon odgode ždrijeba razmatra mogućnosti promjene formata natjecanja …