Vrgorac i Futsal Dinamo podijelili bodove!

Vrgorac i Futsal Dinamo podijelili su bodove odigravši 1:1 u 6.kolu 1.HMNL! U obostrano otvorenom susretu obe su momčadi imale svoje prilike, te se remi na koncu čini i kao najrealniji ishod. Spomenimo kako su Vrgorčani nastupili bez kapetana Martinca, dok je Futsal Dinamo igrao u identičnom sastavu kao i prije nekoliko dana u kup-dvoboju protiv Olmissuma, bez iskusnog dvojca Penava – Grbeša.
Futsal Dinamo je poveo u 14.minuti kada Kozarić gubi loptu duboko u svojoj polovici, a Matković na dodavanje Badrova zabija za 0:1! Minimalnu prednost gosti su imali sve do poslijednje minute prvog poluvremena, kada u kontri Gudasić izlazi sam pred Hercega, obilazi ga i ometan s leđa zabija za 1:1! U nastavku gledamo nastojanja obe momčadi da dođu do pobjede, no rezultat se nije mijenjao. Spomenimo i kako su obe momčadi propustile iz kaznenog udarca s 10 metara u završnici susreta doći do pobjede. U 37.minuti Marevićev udarac obranio je Herceg, dok je minutu kasnije kod gostiju Novak pucao visoko preko gola. Ostalo je 1:1, treći remi u nizu zagrebačke momčadi, dok su Vrgorčani osvojili bod nakon dva uzastopna poraza.

Delegat: Ivan Juras

VRGORAC: Marko Vuković, Ante Kraljević, Nikola Gudasić, Vojko Pervan, Mateo Kozarić, Mate Marević, Josip Govorko, Duje Dragičević, Mate Marinović, Zdravko Turić, Mateo Roskam, Ivan Grbavac, Vjeko Raos, Marko Vučić, trener: Krešimir Čubelić

FUTSAL DINAMO: Mario Herceg, Nikola Badrov, Kiko Dragaš Selaković, Davor Kanjuh, Mateo Mužar, Mihovil Prgomet, Toni Vučković, Daniel Matković, Jakov Mudronja, Luka Bjelić, Filip Novak, Ivan Pavlić, trener: Alen Jukić

STRIJELCI: 0:1 Matković (14′), 1:1 Gudasić (20′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Vrgorac 10 (4+6); Futsal Dinamo 11 (5+6)

ŽUTI KARTONI: Marević (26′), Roskam (31′) – VRGORAC
Matković (21′), Bjelić (30′), Novak (31′), Prgomet (32′), Dragaš (33′) – FUTSAL DINAMO

CRVENI KARTON: Alen Jukić (37′) – trener FUTSAL DINAMO

IGRAČ UTAKMICE: Daniel Matković (FUTSAL DINAMO)

IZ SVIJETA | Porazi Catanie i Mantove, pobjede Cartagene i Dobovca!

Ovog vikenda smo mogli vidjeti polovičan uspjeh momčadi van 1. HMNL za koje igraju naši …

Liga Prvaka | Poznato novih 13 sudionika 1/16 finala!

Nakon što smo vam prekjučer objavili prvih šest sudionika 1/16 finala Lige Prvaka, u nastavku …