Vrgorac još jednom porazio Novo Vrijeme Apfel!

U derbiju 13.kola 1.HMNL Vrgorac je bio bolji od rivala iz Makarske, te je na koncu slavio s uvjerljivih 7:3! “Nebeskoplavi” su tako nastavili pobjednički niz protiv Makarana protiv kojih su uz oba prvenstvena ogleda slavili i u osmini-finala kupa.
Gosti su vrlo dobro ušli u susret, te u 6.minuti dolaze do prednosti golom Osredkara, no već u slijedećoj minuti Suton zabija za 1:1, a do odmora kapetan Martinac golovima iz penala i akumulacije donosi domaćinu osjetniju prednost. Pri tom valja naglasiti da su gosti zbog dva žuta kartona u 16.minuti ostali bez vratara Baškovića. Rezultat se nije mijenjao sve do sredine nastavka kada Martinac svojim trećim zgoditkom zabija za 4:1, da bi nakon toga vratar Herceg i iskusni Jurjević zapečatili sudbinu gostiju.
Vrgorčani su tako ostvarili prvu proljetnu pobjedu, nakon što su prošlog vikenda poraženi u Osijeku, dok su Makarani nakon uvjerljive pobjede protiv Broda 035 doživjeli poraz koji ih udaljava od borbe za sami vrh ljestvice.

Delegat: Luka Klaić

VRGORAC: Mario Herceg, Ante Kraljević, Luka Suton, Mateo Kozarić, Alen Vuković, Ante Babić, Dragan Stanković, Marko Gašpar, Mirko Jurjević, Duško Martinac, Zvonimir Horvat, Vjeko Raos, Dejan Rašić, trener: Arben Ademi

NOVO VRIJEME APFEL: Filip Bašković, Mate Vuković, Igor Osredkar, Ante Sokol, Duje Bajrušović, Vedran Kazazić, Toni Pašalić, Marin Musinov, Eduardo Farias de Souza, Vlado Andrijašević, Ivor Šuljić, Vinko Nižetić, Jakša Herceg, Elvis Perković, trener: Teo Strunje

STRIJELCI: 0:1 Osredkar (6′), 1:1 Suton (7′), 2:1 Martinac (16′), 3:1 Martinac (18′), 4:1 Martinac (29′), 5:1 Herceg (34′), 6:1 Jurjević (36′), 6:2 Kazazić (38′), 7:2 Gašpar (38′), 7:3 Eduardo (40′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Vrgorac 9 (3+6); Novo Vrijeme Apfel 9 (6+3)

ŽUTI KARTONI: Babić (4′), Stanković (9′), Gašpar (9′), Horvat (23′) – VRGORAC
Osredkar (9′), Herceg (18′), Kazazić (31′)

CRVENI KARTON: Filip Bašković (16′) – NOVO VRIJEME APFEL

IGRAČ UTAKMICE: Duško Martinac (VRGORAC)

Mostarlić i Jurić nova pojačanja Futsal Gorice!

Nakon što su u prvoj polovici prošlog mjeseca objavili dolazak Bruna Jakovljevića iz Vrgorca, Goričani …