Vrgorac upisao visoku pobjedu protiv Osijeka!

U vrgoračkom Domu Športova snage su večeras odmjerili Vrgorac i Osijek. Domaćini u ovom susretu nisu mogli računati na Vojka Pervana zbog žutih kartona dok su se nakon suspenzije vratili Gudasić i Roskam. S druge strane, gosti su u Vrgorac došli sa devet igrača od čega su bila tri golmana. Da Lima, Šalaj i Dakić su susret morali propustiti zbog kartona te je tako gost u Vrgorac došao poprilično oslabljen. Kako su domaćini u ovom susretu veliki favoriti smo vidjeli već nakon prvih 20 minuta susreta. Prvo je Vrgorac poveo preko Kraljevića u 6. minuti, a četiri minute kasnije prednost udvostručava Martinac. Uslijedio je potom period od 10 minuta bez pogotka, a onda smo u posljednjoj minuti prvog poluvremena vidjeli dva pogotka. Pogađali su Kraljević i Gašpar te domaćini na odmor odlaze s velikih 4:0. Domaćin su i na početku drugog poluvremena bolja momčad te preko Martinca u 25. minuti dolaze u vodstvo rezultatom 5:0. Minutu kasnije zaostatak gostiju je smanjio Mijić, a u 32. minuti Pandurević nespretno šalje loptu u vlastitu mrežu za povratak domaćina na pet pogodaka prednosti. Posljednji pogodak na utakmici smo vidjeli u 35. minuti kada Šimašek postiže pogodak za konačnih 6:2. Vrgorac se ovom pobjedom uključio u borbu za peto mjesto dok je Osijek i dalje posljednji s četiri boda zaostatka za pretposljednjom Uspinjačom te imaju još matematičke šanse da mogu doći do devetog mjesta. Vrgorac u sljedećem kolu dočekuje Crnicu dok Osijek dočekuje vodeći Olmissum.

Delegat: Tihomir Grabovac

VRGORAC: Marko Vuković, Nikola Gudasić, Mateo Kozarić, Marko Gašpar, Duško Martinac, Marko Vučić, Ante Kraljević, Duje Dragičević, Josip Govorko, Alen Vuković, Mate Marinović, Luciano Marlon Da Silva, Zdravko Turić, Mateo Roskam, trener: Krešimir Čubelić

OSIJEK: Dino Živković, Matias Mijić, Andrej Pandurević, Dražen Čavar, Filip Petrušić, Niko Tomić, Ivan Čurman, Ivan Ćosić, Denis Šimašek, trener: Saša Voldin

STRIJELCI: 1:0 Kraljević (6′), 2:0 Martinac (10′), 3:0 Kraljević (20′), Gašpar (20′), 5:0 Martinac (25′), 5:1 Mijić (26′), 6:1 ag-Pandurević (32′), 6:2 Šimašek (35′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Vrgorac 9 (5+4), Osijek 7 (4+3)

Turić (37′) – VRGORAC
Čavar (13′), Čosić (18′) – OSIJEK

IGRAČ UTAKMICE: Ante Kraljević (VRGORAC)

Marin Kraljević je novinar i voditelj marketinga na CROfutsal portalu. 31-godišnji magistar komunikacijske i informacijske tehnologije radi na portalu od lipnja 2020. godine.

Kvalifikacije za 2.HMNL-jug | Porto Tolero na korak do povratka u 2.HMNL-jug

Nakon što su u prva četiri kola kvalifikacija za popunu 2.HMNL-jug slavili domaćini, jučer je …

Raspored i delegiranje službenih osoba 3. i 4. utakmice finala doigravanja

U petak i nedjelju na rasporedu su treći i četvrti susret finala doigravanja za prvaka …