2.HMNL-jug | Crnica pobjedom u Vodicama zasjela na vrh!

U zaostalom susretu 17.kola 2.HMNL-jug, Crnica je pobjedom na gostovanju u Vodicama ostvarila novu pobjedu i zasjela na vrh ljestvice! Momčad Crnice od dolaska na klupu trenera Robertina Jelovčića nanizala je 5 pobjeda, te je 5 kola prije kraja na vrhu ljestvice. Šibenčane su do pobjede predvodili Dragan Radman i Marinko Šamija zabivši po 3 zgoditka.
Domaćin je poveo već u 2.minuti golom Ledenka, no ostatak susreta protekao je u znaku gostiju. S 2 gola Radmana, te jednim Pavića i Šamije, Crnica dolazi do osjetne prednosti nakon prvih 20 minuta (1:4). Heroji u nastavku pokušavaju igrom s golmanom-igračem doći do preokreta, no bez uspjeha. Golom Šamije u 23.minuti gosti su došli na korak do pobjede, da bi s 3 gola u završnih 5 minuta došli do konačnih 2:7! Vrijedi istaknuti kako je na golu Crnice bio Marko mihaljević koji je jesenski dio sezone branio boje Heroja, dok je s druge strane bio donedavni igrač Crnice Ante Kosor.
U slijedećem kolu Crnica u nedjelju dočekuje Mejaše od kojih su poraženi na splitskim Gripama u jesenskom dijelu sezone. Heroji će pak dan ranije gostovati na Murteru.

Mjeritelj vremena: Grgo Birin

HEROJI 2007: Toni Kranjac, Mihovil Ledenko, Ante Kosor, Franko Skočić, Filip Babac, Ivan Škugor, Mario Orlović, Duje Marin, Tino Junaković, Marijo Pavlović, Josip Zekonjić, Tvrtko Stanić, trener: Ive Podrug

CRNICA: Marko Mihaljević, Josip Vukičević, Mario Žumberac, Josip Bačelić, Dragan Radman, Mirko Jurjević, Ante Mijat, Dragan Vuković, Stjepan Perišić, Nikola Pavić, Marinko Šamija, Marko Peran, Filip Radaj, Robert Mišković, trener: Robertino Jelovčić

STRIJELCI: 1:0 Ledenko (2′), 1:1 Radman (4′), 1:2 Pavić (8′), 1:3 Radman (15′), 1:4 Šamija (19′), 1:5 Šamija (23′), 1:6 Radman (36′), 1:7 Šamija (36′), 2:7 Marin (38′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Heroji 2007  8 (4+4); Crnica  10 (5+5)

Pavlović (8′), Ledenko (15′), Skočić (18′), Orlović (24′), Škugor (31′) – HEROJI 2007
Žumberac (7′), Perišić (39′) – CRNICA

IGRAČ UTAKMICE: Marinko Šamija (CRNICA)

1.HMNLŽ | Olimpijac slavio protiv Viktorije!

Sinoć je kompletirano prvo kolo 1.HMNL za žene. U dvoboju dva debitanta na ženskoj futsal …

Futsal Dinamo uvjerljivo slavio protiv Osijeka!

U posljednjem susretu 7. kola 1.HMNL Futsal Dinamo je stigao do visoke 6:1 pobjede i …