2.HMNL-jug | Genius – Torcida 2:6 (0:2)

U susretu 10.kola 2.HMNL-jug, Torcida je u gradskom dvoboju na Gripama ostvarila očekivanu pobjedu protiv Geniusa. Imala je Torcida prednost 0:2 na poluvremenu, u nastavku dolazi i do 0:3, no Genius se s 2 gola u jednoj minuti vraća u utakmicu, 2:3! Na koncu je ipak kvaliteta Torcide došla do izražaja, te golovima Bezmalinovića, Banića i Juretića dolaze do na koncu uvjerljive pobjede 2:6!
Više detalja o susretu donosimo u nastavku…

Mjeritelj vremena: Luka Grabar

GENIUS: Marin Milardović, Karlo Trumbić, Josip Miloš, Dino Peša, Ante Roso, Ivan Batovanja, Ivan Moro, Ivan Katalinić, Ante Zokić, Neven Banić, Marin Katalinić, Boris Delipetar, trener: Jozo Pavić

TORCIDA: Luka Kovač Levantin, Slobodan Gudelj-Velaga, Marko Dubovac, Ivan Bezmalinović, Stipe Omrčen, Mirko Milaković, Antonio Juretić, Dean Banić, Josip Juretić, Antonio Grubelić, Jurica Vodanović, Damjan Odisej Vranjković, predstavnik kluba: Gordan Šangut

STRIJELCI: 0:1 Bezmalinović (11′), 0:2 Banić (19′), 0:3 J.Juretić (26′), 1:3 Zokić (30′), 2:3 Trumbić (30′), 2:4 Bezmalinović (32′), 2:5 Banić (34′), 2:6 J.Juretić (40′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Genius 6 (3+3); Torcida 5 (1+4)

CRVENI KARTON: Roso (36′) – GENIUS

IGRAČ UTAKMICE: Ivan Bezmalinović (TORCIDA)

Duško Martinac: “Idemo na Baldekin po pobjedu”

Momčad Vrgorca ove sezone niže dobre rezultate u ligi te se sa 14 osvojenih bodova …

Franjo Matković: “Imamo dosta mjesta za napredak.”

Šibenik 1983 igra premijernu prvoligašku sezonu. “Funcuti” su mnoge iznenadili ne samo plasmanom u 1.HMNL, …