2.HMNL-jug | Heroji 2007 bolji od Mejaša

Nakon što je u petak nova sezona 2.HMNL-jug započela trijumfom Splita kod Jezera, jučer je odigran još jedan susret u kojem su Heroji 2007 slavili protiv Mejaša. U zanimljivom susretu momčadi su se izmjenjivale u vodstvu, da bi na koncu domaći izborili zasluženu pobjedu. Orlović je s dva gola u dvije minute domaćinu donio 2:0, da i do odmora gosti preokrenuli rezultat za prednost 2:3. U nastavku je Orlović kompletirao hattrick, a Rubelj postigao dva zgoditka za preokret domaćih, 5:3! Arar je do kraja tek smanjio zaostatak za konačnih 5:4.

1.KOLO

Crnica u sjajnoj utakmici nadvisila Vrgorac za prve ovosezonske bodove!

U utakmici 4. kola 1.HMNL posljednjeplasirana Crnica na Baldekinu je dočekala zahuktali Vrgorac. Osokoljeni dvjema …

Olmissum na Ribnjaku zaustavio Futsal Pulu

Olmissum je večeras na svom Ribnjaku dočekao Futsal Pulu i prekinuo njihov niz pobjeda, te …