2.HMNL-Jug | Heroji 2007 i Ombla podijelili bodove!

Sinoć je odigrana druga utakmica 9. kola 2.HMNL-Jug u kojoj su se sastali Heroji 2007 i Ombla. Dvoboj odigran u Vodicama završio je podjelom bodova. Zanimljiva utakmica završena je rezultatom 3:3, a prvo ime susreta je igrač gostujuće momčad, Leo Bogdanović koji je postigao dva pogotka. U nastavku Vam donosimo raspored 9. kola, kratak izvještaj sa sinoć odigrane utakmice te trenutno stanje na tablici.

9. kolo:

MNK HEROJI 2007 – MNK OMBLA 3:3 (3:2)

STRIJELCI: 0:1 Bogdanović (7′), 1:1 Kuman (8′), 2:1 Babac (16′), 2:2 Drašković (16′), 3:2 Brajković (16′), 3:3 Bogdanović (33′)

Uzbudljivo prvo poluvrijeme pogotkom je otvorio već spomenuti Bogdanović koji je u 7. minuti zabio za početno vodstvo gostiju. Ipak, domaćini pogocima Kumana u 8. i Babca u 16. minuti preokreću rezultat u svoju korist. Navedena 16. minuta susreta donijela nam je još dva pogotka na susretu. Prvo je Drašković poravnao rezultat, a onda Brajković ponovno doveo domaćine u vodstvo te se na odmor otišlo vodstvom Heroja 2007 rezultatom 3:2. Za razliku od prvog poluvremena tijekom kojeg smo vidjeli pet pogodaka, u drugom poluvremenu vidjeli smo tek jedan i to u 33. minuti kada Bogdanović drugim pogotkom na susretu postavlja konačnih 3:3. Vodičani su s ovim bodom došli na petu poziciju s 13 osvojenih bodova u 9 utakmica dok Ombla ima jednako bodova, ali i utakmicu manje te se nalaze na sedmom mjestu. Heroje u sklopu 10. kola očekuje dvoboj protiv Trogira na domaćem terenu dok će Dubrovčani već danas s početkom u 18 sati odigrati zaostalu utakmicu 7. kola gdje ih na svom terenu dočekuju Jezera.