2.HMNL-jug | Heroji 2007 preokretom do pobjede protiv Trogira!

Večeras je odigrana prva utakmica pretposljednjeg, 21. kola 2.HMNL-jug u kojoj su se sastali Trogir i Heroji 2007. Domaćini su bolje otvorili utakmicu i poveli rezultatom 2:0, ali su gosti u nastavku preokrenuli rezultat i došli do pobjede rezultatom 3:7. U nastavku Vam donosimo kratak izvještaj s utakmice i stanje na tablici.

21. KOLO:

HMNK TROGIR – MNK HEROJI 2007 3:7 (2:1)

STRIJELCI: 1:0 Perišić (5′), 2:0 Legčević (11′), 2:1 Zekonjić (13′), 2:2 Zekonjić (27′), 2:3 Brajković (32′), 2:4 Junaković (33′), 2:5 Kardum (34′), 2:6 Čirjak (37′), 3:6 Ćavar (38′), 3:7 Kardum (40′)

Susret su bolje otvorili domaćini i poveli u 5. minuti pogotkom Perišića. Do udvostručenja prednosti su došli pogotkom Legčevića u 11. minuti, a dvije minute kasnije je Zekonjić smanjio zaostatak gostiju. Do kraja poluvremena više nije bilo pogodaka te se na odmor otišlo vodstvo domaćina rezultatom 2:1. Novi pogodak na susretu smo vidjeli u 27. minuti kada je Zekonjić drugim pogotkom na susretu vratio utakmicu na početak. U periodu od 32. do 34. minute vidjeli smo po pogodak u svakoj minuti. Pogađali su Brajković, Junaković i golman Čirjak te su gosti došli do velikog preokreta. Tri minute nakon petog pogotka gosti su zabili i šesti, a strijelac je bio Čirjak. Minutu kasnije su domaćini preko Ćavara došli do trećeg pogotka na susretu, ali je u posljednjoj minuti konačan rezultat 3:7 drugim pogotkom na susretu postavio golman gostiju, Kardum te su Heroji 2007 pobjedom preskočili Omblu i trenutno se nalaze na šestom mjestu uz utakmicu više. Trogir je ostao na trećem mjestu, ali se Jezera mogu pobjedom protiv Bačvica bodovno izjednačiti s njima. Trogir u posljednjem kolu ide u goste Ombli dok će Heroji 2007 na svom terenu dočekati Bačvice.

Marin Kraljević je novinar i voditelj marketinga na CROfutsal portalu. 31-godišnji magistar komunikacijske i informacijske tehnologije radi na portalu od lipnja 2020. godine.

2.HMNL-istok | Pojačanja u županjskom drugoligašu!

U sjeni prvoligaških transfera zanimljiv prijelazni rok bilježimo u Futsal Olimpijcu. Drugoligaš iz Županje je …