2.HMNL-jug | Heroji 2007 u derbiju začelja bolji od Hajduka

Jučer je odigran tek jedan susret 6.kola 2.HMNL-jug. U dvoboju podskupine “B” susrele su se dvije momčadi koje u dosadašnjih 5 kola nisu okusile slast pobjede. Heroji 2007 su u derbiju začelja ostvarili premijernu ovosezonsku pobjedu, ostavivši splitski Hajduk na dnu ljestvice bez osvojenog boda. Gosti su bili u egalu sve do 15.minute, na poluvremenu su još imali kakav-takav rezultatski priključak, da bi u nastavku Vodičani potpuno deklasirani goste i ostvarili uvjerljivu pobjedu – 11:3! Spomenimo kako su Heroje do pobjede predvodili trostruki strijelci Jarmanović i Biluš.

HEROJI 2007 – HAJDUK  11:3 (4:2)
STRIJELCI: 0:1 Tunjić (3′), 1:1 Babac (5′), 2:1 Biluš (10′), 2:2 Čule (12′), 3:2 Biluš (15′), 4:2 Junaković (18′), 5:2 Jarmanović (22′), 6:2 Biluš (23′), 7:2 Brajković (25′), 8:2 Jarmanović (26′), 8:3 Čule (28′), 9:3 Jarmanović (29′), 10:3 Čirjak (34′), 11:3 Tabula (38′)

Jučer je bio na rasporedu i dvoboj Šibenika 1983 i Mejaša na Baldekinu, no susret je odgođen zbog epidemioloških mjera preventive i zaštite od zaraze korona-virusom. Danas će se pak igrati u Kninu, gdje istoimeni domaćin dočekuje Split.

2.HMNL-jug | Utakmicama 11.kola započinje proljetni dio sezone

Utakmicama 11. kola započinje proljetni dio sezone 2.HMNL-jug! Svi susreti na rasporedu su u subotu, …