spot_img
spot_img

2.HMNL-jug | Jezera nanijela težak poraz Trogiru!

Objavljeno:

Jučer je odigrana prva utakmica 20. kola 2.HMNL-jug u kojoj su se sastali Jezera i Trogir. Pobjednik u nijednom trenutku susreta nije bio upitan te su domaćini već na poluvremenu imali vodstvo rezultatom 6:0. U nastavku je palo još pet pogodaka te je susret završen pobjedom Jezera rezultatom 9:2. U nastavku Vam donosimo kratak izvještaj s utakmice.

20. KOLO:

MNK JEZERA – HMNK TROGIR 9:2 (6:0)

STRIJELCI: 1:0 ag-Vidošević (2′), 2:0 S. Klarin (3′), 3:0 Bašić (11′), 4:0 Bašić (12′), 5:0 Kolega (18′), 6:0 10m-Kolega (19′), 6:1 Burilović (23′), 7:1 Kolega (31′), 8:1 S. Klarin (32′), 9:1 L. Klarin (33′), 9:2 Burilović (35′)

Domaćini su odlično otvorili utakmicu i poveli već u 2. minuti autogolom Vidoševića. Samo minutu kasnije Stjepan Klarin je postigao svoj prvi pogodak na susretu i udvostručio prednost domaće momčadi. Mreže su potom mirovale do 11. minute kada je za +3 zabio Bašić, a isti je igrač zabio i minutu kasnije. Dvije minute prije kraja poluvremena Kolega je “iz igre” zabio za 5:0, a nakon šestog prekršaja gostiju minutu kasnije je zabio i s 10 metara. U toj istoj minuti je igrač gostiju, Matijević zaradio svoj prvi žuti karton, a minutu kasnije i drugi, odnosno crveni te su gosti do kraja susreta na raspolaganju imali tek šest igrača. U trećoj minuti drugog poluvremena vidjeli smo i prvi pogodak gostiju, a strijelac je bio Burilović. Kolega je “kompletirao” hattrick osam minuta kasnije, a svoj drugi pogodak na susretu je minutu kasnije zabio Stjepan Klarin. Nova minuta je potom trebala domaćinima da dođu do devetog pogotka na susretu, a strijelac je bio Leo Klarin. Konačan rezultat je u 35. minuti postavio Burilović drugim pogotkom na susretu te su Jezera upisala pobjedu rezultatom 9:2 kojom su došli na tri boda zaostatka za trećim mjestom i svojim jučerašnjim protivnikom. Treba napomenuti i kako su gosti većinu susreta igrali s golmanom-igračem. Jezera u idućem kolu idu u goste Bačvicama dok će Trogir na svom terenu dočekati Heroje 2007.

Za kraj Vam donosimo trenutno stanje na tablici.