2.HMNL-jug | Kijevo porazom kod Jezera sve dalje od titule

Odigrani su prvi susreti 19.kola 2.HMNL-jug! Kijevo je na gostovanju kod Jezera pretrpjelo novi poraz (7:2), dok su Heroji na svom parketu uvjerljivo slavili protiv splitskog Geniusa (10:5).
Više detalja o odigranim susretima donosimo u nastavku.

HEROJI 2007 – GENIUS  10:5 (4:3)
STRIJELCI: 1:0 Zekonjić (8′), 2:0 Babac (13′), 3:0 Babac (16′), 3:1 Jurić (18′), 4:1 Junaković (19′), 4:2 Jurić (19′), 4:3 Duvnjak (20′), 5:3 Bašić (26′), 5:4 Duvnjak (26′), 6:4 Ledenko (30′), 7:4 Kosor (35′), 8:4 Babac (37′), 9:4 Škugor (37′), 9:5 Caktaš (37′), 10:5 Marin (38′)

Heroji su u izuzetno efikasnom susretu nadigrali splitski Genius i učvrstili se na 6.mjestu ligaške ljestvice. Poveo je domaćin golom Zekonjića u 8.minuti, da bi s 2 gola Babca došli do 3:0 u 16.minuti! Predvođeni raspoloženim Jurićem gosti krajem poluvremena dolaze do minimalnog zaostatka (4:3). S 2 postignuta zgoditka Juriću se pridružio i Duvnjak, te u završnih 10 minuta ulazimo  u rezultatskoj neizvijesnosti (5:4). No završnica opet pripada domaćinu koji u konačnici ostvaruje uvjerljivu pobjedu, 10:5!

JEZERA – KIJEVO  7:2 (5:0)
STRIJELCI: 1:0 S.Klarin (2′), 2:0 L.Klarin (13′), 3:0 Kovačev (14′), 4:0 Kovačev (16′), 5:0 K.Klarin (17′), 5:1 Šućur (29′), 6:1 Kresović (30′), 7:1 Kulušić (37′), 7:2 Milanović (39′)

Uvjerljivim porazom na gostovanju kod Jezera (7:2), momčad Kijeva znatno je smanjila svoje izglede za osvajanje naslova prvaka. U susretu 19.kola 2.HMNL-jug momčad Danijela Rimca ostvarila je novi poraz, te je sada sasvim izgledno da ćemo Kninjane i slijedeće sezone gledati u drugoligaškom natjecanju. Istina, Kijevo je još uvijek u igri, no teško je za vjerovati da će vodeći dvojac ispustiti prednost koju ima ispred Kijeva. Ne tako davno Kijevo je bilo na vrhu ligaške ljestvice, no nizom loših susreta kompromitirali su sve dobro ostvareno tijekom sezone.
Na Murteru je sve bilo odlučeno nakon prvih 20 minuta. Jezera su na odmor otišla s uvjerljviih 5:0 potopivši tako nadanja Kninjana. Pobjedom su se Jezera bodovno izjednačila s Kijevom na diobi 3.mjesta ljestvice, ali i s utakmicom više u odnosu na preostale konkurente na naslov prvaka. Crnica i Porto Tolero  imaju osjetnu prednost na vrhu, ali i međusobni susret u kojem će večeras krojiti rasplet borbe za prvaka.

CROfutsal podcast | COVID-19 odgađa naše radijske emisije

Porast broja zaraženih virusom COVID-19 utjecao je na odgodu brojnih sportskih natjecanja, ali i na …

Olmissum uvjerljivom pobjedom među 32 najbolje momčadi Europe!

Olmissum je u velikom stilu debitirao na europskoj sceni. U susretu Preliminarne runde UEFA Futsal …