2.HMNL-jug | Murter bolji od Hajduka u prvom susretu razigravanja za plasman

Jučer je odigran prvi susret razigravanja za plasman od 7. do 10. mjesta 2.HMNL-jug u kojem je Murter slavio protiv Hajduka rezultatom 4:2. Momčad Ivana Zorice je praktički već u prvom poluvremenu osigurala pobjedu. Imao je Murter nakon prvih 20 minuta velikih 3:0, u nastavku i 4:1, da bi Hajduk golom u posljednjoj minuti došao do rezultata koji nam jamči uzbudljiv uzvrat.

MURTER – HAJDUK  4:2 (3:0)
STRIJELCI: 1:0 Ljubić (2′), 2:0 Erlić (14′), 3:0 Katalinić (15′), 3:1 Klarić-Dračar (23′), 4:1 Katalinić (26′), 4:2 Nasup (40′)

Obe su momčadi pobjedama u prošloj rundi razigravanja osigurale opstanak. Podsjetimo, Murter je u oba susreta bio bolji od Heroja 2007, kao i Hajduk protiv Trogira.
U nastavku Vam donosimo raspored svih ovotjednih susreta 2.HMNL-jug.