2.HMNL-jug | Murter deklasirao Trogirane, Ombla bolja od Bračana

Jučer su odigrani prvi susreti 16.kola 2.HMNL-jug. U derbiju začelja Ombla je slavila na gostovanju kod Konobe Tomić, dok je Murter uvjerljivom pobjedom došao do pobjede protiv Trogira.
Predvođeni raspoloženim Matulićem, Bračani su na poluvremenu imali 3-1 protiv Omble, no u završnih 10 minuta susreta prokockali su prednost i ostali praznih ruku. Dubrovčani su s dva gola u poslijednjoj minuti došli do pobjede, ostavivši Konobu Tomić u nezavidnoj situaciji pri dnu ljestvice.
Murter je lakše od očekivanog ostvario pobjedu protiv Trogira. Istina, posao im je uvelike bio olakšan činjenicom da su Trogirani na Murter došli sa samo šest igrača. Rezultat svega je uvjerljivih 12-2 za momčad Mirka Vrcana.
Preostali susreti 16.kola na rasporedu su danas, a u nastavku Vam donosimo kompletan raspored i ligašku ljestvicu, kao i više detalja o jučer odigranim susretima.

16.KOLO

TABLICA

2.HMNL-jug | MNK Knin objavio snimku klupske himne

U vrijeme kada je silom prilika natjecanje 2.HMNL-jug obustavljeno, zanimljiva vijest dolazi nam iz Knina. …

1. HMNL | AFCU se pobjedom maknuo sa zadnjeg mjesta!

U dvoboju 7. kola 1. HMNL koji ste mogli pogledati i na TV ekranima vidjeli …