2.HMNL-jug | Odigrani susreti 11. kola, domaćini dominantni

Jučer su odigrani susreti 11. kola 2.HMNL-jug koji su protekli u znaku domaćina. Naime, svi domaći uzeli su puni plijen izuzev Murtera koji je u završnici dvoboja protiv Trogira ispustio 3 gola prednosti, te je susret okončan podjelom bodova. Više o odigranim susretima donosimo u nastavku.

—– PODSKUPINA “A” —–

11.KOLO

U prvom jučer odigranom susretu podskupine “A” Genius je nadigrao Torcidu i novom pobjedom osigurao 1. mjesto koje donosi izravan plasman u polufinale doigravanja za prvaka. Trostruki strijelci za momčad Marina Babića bili su Cikojević i Teklić. Važnu pobjedu u utrci za doigravanjem ostvarila su Jezera koja su u nastavku slomila otpor Bačvice za na koncu sigurnu pobjedu, 4:0! Uzbudljivo je bilo na Murteru, gdje je istoimeni domaćin predvođen dvostrukim strijelcem Jurlinom imao prednost 4:1 protiv Trogira, no gosti s 3 gola u završnih 5 minuta dolaze do remija. Dvostruki strijelac za Trogir bio je Burilović. Ishod je ovo koji apsolutno ostavlja otvorenu utrku za doigravanje u posljednja 3 kola.

—– PODSKUPINA “B” —–

11.KOLO

Josip Grubeša: “Nadamo se novim bodovima!”

U trećem kolu 1.HMNL Alumnus se s gostovanja u Šibeniku vratio kući s tri boda. …

Blago Gašpar: “Vjerujem da ćemo se protiv Universitasa vratiti na pobjednički kolosijek!”

Prva hrvatska malonogometna liga došla je do četvrtog kola. Kao i uvijek na rasporedu je …