2.HMNL-jug | Podjela bodova u murterskom derbiju

Jučer je odigran prvi susret 6.kola 2.HMNL-jug. U dvoboju podskupine “A” Murter i Jezera su podijelili bodove odigravši 1:1! Ono najbitnije dogodilo se u ranoj fazi susreta. Jezera su povela već u 1.minuti kada Karlo Klarin na drugoj vratnici zabija za 0:1, a Murter je do izjednačenja došao u 6.minuti golom Jurline iz penala. Do kraja se rezultat nije mijenjao, iako je bilo prilika na obe strane, no vratari Radaj i Nonković su bili izuzetno raspoloženi. Spoemnimo i kako je Murter u 38.minuti imao priliku iz akznenog udarca s 10 metara doći do pobjede, ali udarac novića obranio je Nonković.
Preostala dva susreta podskupine “A” na rasporedu su u nedjelju. Bačvice dočekuju Kijevo, dok vodeći Genius gostuje u Trogiru.

—– PODSKUPINA “A” —–

1.HMNLŽ | Radnik i Siscia u zaostalom susretu 4. kola

Danas će se u karlovačkoj dvorani “Mladost” odigrati zaostali susret 4. kola 1.HMNL za žene …

Nikola Jelić najbolji sudac svijeta u 2020. godini!

Hrvatski sudac Nikola Jelić proglašen je najboljim sucem svijeta u 2020. godini od strane renomiranog …