2.HMNL-jug | Porto Tolero – Genius 3:3 (0:2)

Veliko iznenađenje priredila je momčad splitskog Geniusa u 12.kolu 2.HMNL-jug! Splićani su osvojili bod na teškom gostovanju u Pločama remiziravši 3:3! Štoviše, Genius je bio bliže pobjedi! Imali su gosti prednost 0:2 na odmoru, te 1:3 u nastavku, ali se domaćin u završnici susreta spasio od poraza.
Više detalja o susretu donosimo u nastavku…

Mjeritelj vremena: Ljubo Ivanišević

PORTO TOLERO: Marijo Batinović, Ante Batinović, Matko Krilić, Josip Stjepanović, Zvonimir Barbir, Tomislav Domić, Sandro Rebac, Saša Burđelez, Ivan Marković, Ive Kežić, Ivan Markić, predstavnik kluba: Boris Malić

GENIUS: Joško Rogić, Karlo Trumbić, Ante Matić, Ante Zokić, Ivan Katalinić, Goran Smoljo, Joško Goreta, Nemanja Pantović, Stjepan Roić, Vladimir Goreta, Josip janković, Andro Radostić, trener: Jozo Pavić

STRIJELCI: 0:1 Zokić (4′), 0:2 Smoljo (15′), 1:2 Rebac (27′), 1:3 Pantović (36′), 2:3 Krilić (37′), 3:3 Domić (38′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Porto Tolero 10 (5+5); Genius 9 (4+5)

Mateo Kozarić: “Respektiramo Square, no idemo po pobjedu”

Uoči subotnjeg ogleda Vrgorca i Squarea razgovarali smo s malonogometašem domaćih Mateom Kozarićem. Osim o …

2.HMNL-jug | Najava 4.kola

U vikendu pred nama na rasporedu su utakmice 4.kola 2.HMNL-jug. U nastavku Vam donosimo raspored …