2.HMNL-jug | Torcida – Mejaši 3:3 (1:1)

U derbiju 8.kola 2.HMNL-jug, Torcida je remizirala s Mejašima odigravši 3:3, te je tako propustila priliku da zauzme vrh prvenstvene ljestvice. Podsjetimo, dan ranije Crnica je kod kuće s Hajdukom odigrala tek 2:2, pa se Torcidi pružila prilika da pobjedom nad Mejašima zauzme vrh ljestvice. No s obzirom na tijek zbivanja na Gripama, Torcida i s bodom može biti itekako zadovoljna.

Mjeritelj vremena: Mate Grgurinović

TORCIDA: Josip Bilandžić, Tomislav Džeko, Josip Juretić, Antonio Grubelić, Mijo Mišerda, Ante Mijić, Slaven Alebić, Dean Banić, Slobodan Gudelj-Velaga, Marko Tešija, Jurica Vodanović, Marko Dubovac, Luka Kovač Levantin, trener: Petar Matenda

MEJAŠI: Ivan Prusac, Ivan Vidošević, Damir Znaor, Jakov Šarić, Toni Delić, Mate Olujić, Matija Petar Simunić, Ante Peša, Ivica Ramadža, Ante Ramadža, Marin Musinov, trener: Krešimir Čubelić

STRIJELCI: 1:0 Dubovac (16′), 1:1 Ramadža (18′), 1:2 Musinov (37′), 1:3 Ramadža (38′), 2:3 Mijić (38′), 3:3 ag-Musinov (40′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Torcida 5 (2+3); Mejaši 9 (5+4)

Džeko (25′) – TORCIDA
A.Ramadža (32′), Prusac (36′) – MEJAŠI

U derbiju 8.kola 2.HMNL-jug, Torcida i Mejaši su na splitskim Gripama odigrali 3:3! Derbi je opravdao očekivanja, gdje smo gledali sjajnu utakmicu koja je mogla otići i na jednu i na drugu stranu. Više razloga za zadovoljstvo na koncu ipak ima Torcida koja je u završnici susreta nadoknadila 2 gola zaostatka i osvojila 1 bod! No ipak, ishod ovog susreta najviše je pogodovao Crnici koja je tako ostala na vrhu ljestvice s jednakom bodovnom prednošću kao i prije ovog kola.
Iz 1.poluvremena valja spomenuti ozljedu ponajboljeg igrača domaćih Deana Banića, a u 16.minuti Dubovac iz slobodnog udarca silovito od vratnice zabija za 1:0! Odgovor gostiju bio je brz. U 18.minuti Ramadža nakon kornera zabija za 1:1, rezultat s kojim se otišlo na odmor. U nastavku smo dugo čekali na promjenu rezultata, a onda dolazimo do dramatičnog raspleta u završne 4 minute! Mejaši su u 2 minute golovima Musinova i Ramadže došli na prag pobjede, 1:3! No u Torcidi se nisu predavali, te su do kraja uspjeli izjednačiti. Mijić je vrlo brzo zabio za 2:3, a u poslijednjoj minuti udarac izvana se odbija od Musinova i vara vratara Prusca za 3:3!
Rezultat je to kojim Mejaši zasigurno nisu zadovoljni, jer su u završnici imali prednost 1:3! Torcida je pak zasigurno priželjkivala pobjedu kojom bi preuzela vrh ljestvice. Ovako su Torcida i Mejaši odigrali prema želji Crnice, jer i jedni i drugi su ostali bez 2 boda, a Crnica ostaje na vrhu ljestvice usprkos kiksu s Hajdukom dan ranije.

O nama Marija Šimac

Radijska emisija CROfutsala ovog tjedna ide u srijedu!

Poštovani čitatelji! Zbog izmjena u rasporedu MEGAMIX RADIA HVAR, ovotjedna emisija koju CROfutsal emitira na …

2.HMNL-istok | Virus COVID-19 odgodio dvoboj Olimpijca i Male Mljekare

Povjerenik za natjecanje 2.HMNL-istok Dario Skender obavijestio nas je da je dvoboj 4.kola između Futsal …