2.HMNL-sjever | Pregled susreta 9.kola

Odigrani su susreti 9.kola 2.HMNL-sjever! Izuzetak je tek dvoboj Jesenja i Raba koji je odgođen jer gosti nisu bili u mogućnosti doći zbog vremenskih neprilika.
U nastavku Vam donosimo pregled odigranih susreta.

9.kolo

Novi Marof je neugodno iznenadio domaćim porazom od ekipe Zagreb 92. Nakon prošlotjedne pobjede na neugodnom gostovanju na Rabu, očekivali smo da Novi Marof domaćom pobjedom protiv Zagreba 92 potvrdi 2.mjesto na ljestvici. Dobro je počelo za domaćina koji je golovima Soksera i Sinkovića nakon 10 minuti igre imao prednost 2:0, no do odmora gosti preokretom dolaze do 2:3! Razigrani gosti sredinom nastavka dolaze do velikih 3:7, no tu nije bio kraj. Predvođeni raspoloženim Sinkovićem i Modrićem domaći nevjerovatnom serijom dolaze do prednosti 8:7! Utakmica puna preokreta na koncu je ipak otišla na stranu gostiju koji u završnici susreta dolaze do pobjede 8:11! Kod domaćih se s 4 zgoditka istaknuo Sinković, dok su po 2 dodali Modrić i Sokser. Kod gostiju su 4 zgoditka postigli Matković i vratar Halilović.
Neizvijesnosti stoga nije bilo u dvoboju Otočca i Siscie. Domaćin je ostvario uvjerljivu pobjedu koja je praktički bila osigurana nakon prvih 20 minuta (5:0). U pobjedi 12:2 Jurković je postigao 4 zgoditka, dok su po 2 zgoditka dodali Krznarić i Eldić.
Oslabljena Rugvica upisala je i drugi proljetni poraz. Petrinjčica je slavila rezultatom 6:4 upisavši tako drugu ovosezonsku pobjedu. Petrinjci su imali velikih 3:0 nakon 13.minuta igre, no gosti pred kraj 1.poluvremena zabijaju za 3:1, a u nastavku dolaze do izjednačenja (3:3). U neizvijesnoj završnici domaćin ipak dolazi do pobjede, uz nezadovoljstvo gostiju suđenjem, gdje je zbog psovanja sudca isključen njihov pričuvni vratar Matić. Dvostruki strijelac kod domaćina bio je Barišić, dok je jednaki učinak kod gostiju imao Klarić.

Josip Grubeša: “Nadamo se novim bodovima!”

U trećem kolu 1.HMNL Alumnus se s gostovanja u Šibeniku vratio kući s tri boda. …

Blago Gašpar: “Vjerujem da ćemo se protiv Universitasa vratiti na pobjednički kolosijek!”

Prva hrvatska malonogometna liga došla je do četvrtog kola. Kao i uvijek na rasporedu je …