spot_img

2.HMNL-zapad | Futsal Gorica slavila u derbiju kod Jesenja!

Objavljeno:

U derbiju 2.kola 2.HMNL-zapad Futsal Gorica je slavila na gostovanju kod Jesenja, zadavši tako težak udarac ambicijama “zelenih”. Goste je do pobjede predvodio raspoloženi Ivan Šulentić postigavši čak 4 zgoditka. Jesenje je s velikim ambicijama ušlo u novu sezonu, no nakon uvodna dva kola momčad Dine Kovača je još uvijek bez osvojenog boda. Prošlog tjedna Jesenje je poraženo na gostovanju u Bjelovaru, a domaći poraz od Gorice već u ranoj fazi natjecanja dovodi “zelene” u situaciju da imaju sve manje prava na kiks. Kada tome dodamo da Jesenje u slijedećem kolu gostuje kod ambiciozne Futsal Pule, jasno je da je pred “zelenima” vrlo težak zadatak. Futsal Gorica je pak nakon pobjede nad Petrinjčicom u 1.kolu ostvarila novu pobjedu, a već danas će Goričani ponovno na parket kada u Sutinskim vrelima u sklopu četvrtfinala kupa regije “Zapad” dočekuju Bjelovar.
Podsjetimo, u petak su odigrani prvi susreti 2.kola; Otočac je slavio na Rabu rezultatom 3:8, a istim omjerom Bjelovar je na svom parketu slavio protiv Lošinja. Preostala dva susreta 2.kola na rasporedu su danas. Futsal Pula gostuje kod Petrinjčice, dok Novi Marof dočekuje Sisciu.

2.KOLO

JESENJE – FUTSAL GORICA  3:6 (1:3)
STRIJELCI: 0:1 Šulentić (2′), 0:2 Šestić (3′), 1:2 Pasariček (7′), 1:3 Šulentić (19′), 2:3 Jurić (31′), 2:4 Ceraj (32′), 3:4 Majić (37′), 3:5 Šulentić (39′), 3:6 Šulentić (40′)

 

Jerko Šimac
Jerko Šimachttps://www.crofutsal.com
Jerko Šimac je rođen 1980. godine u Splitu. Novinar CROfutsal magazina je od 2007. godine, a od 2013. godine i glavni urednik.

Naši sponzori

spot_img
spot_img
spot_img

Najnovije objave