2.HMNL-zapad | Kiks Futsal Pule, Novi Marof korak bliže tituli!

Odigrani su prvi susreti 13.kola 2.HMNL-zapad, a postignuti rezultati uvelike kroje rasplet utrke za prvaka. Novi Marof je na svom parketu očekivano slavio protiv Raba, ostvarivši tako treću pobjedu u nizu. Momčad Dragutina Đakmaneca pobjedom se učvrstila na vrhu ljestvice, a u tome im je u dobro mjeri pomogao i ishod susreta odigranog u Puli, gdje je domaćin neočekivano ostao bez punog plijena protiv Otočca. Štoviše, Otočac je bio na pragu trijumfa. Imali su gosti prednost 1-3 na poluvremenu, da bi Futsal Pula u nastavku preokretom došla na korak pobjede. No ipak, autogolom Uroševića u 39.minuti zeleno-žuti su ostali bez sva 3 boda.

Danas su na rasporedu preostala dva susreta 13.kola u kojima Bjelovar i Jesenje imaju imperativ pobjede na svom parketu protiv Siscie i Zagreba 92. Pobjedama će spomenuti dvojac ostati u utrci za naslov prvaka, dok svaki drugi ishod približava Novi Marof ostvarenje sna i povratku u prvoligaško društvo gdje su poslijednji put igrali prije 5 godina.

13.KOLO

NOVI MAROF – RAB  10-4 (7-1)
STRIJELCI: 1-0 Petrović (3′), 2-0 Harmicar (8′), 3-0 Harmicar (9′), 4-0 Hučić (12′), 5-0 Mravunac (15′), 6-0 Petrović (16′), 6-1 Vučetić (17′), 7-1 Mravunac (18′), 8-1 Harmicar (22′), 9-1 Hojski (27′), 9-2 Ivče (36′), 10-2 Čikor (38′), 10-3 Ključarić (39′), 10-4 Ivče (40′)

FUTSAL PULA – OTOČAC  4-4 (1-3)
STRIJELCI: 1-0 Vuzem (6′), 1-1 Bronzović (15′), 1-2 Tonković (17′), 1-3 Krznarić (18′), 2-3 Paus (29′), 3-3 Urošević (32′), 4-3 Paus (36′), 4-4 ag-Urošević (39′)