2.HMNL-Zapad | Otočac do prvog mjesta, Bjelovar “potopio” Zagreb 92!

Jučer su odigrane dvije utakmice u 2.HMNL-Zapad te je time kompletirano 10. kolo. Otočac je preokretom u drugom poluvremenu na gostovanju kod Rijeke došao do pobjede i prvog mjesta na prvenstvenoj ljestvici. Na susretu smo vidjeli dva crvena kartona, za Ciancija iz redova domaćina i Banića iz redova gostiju, po jednu neiskorištenu akumulaciju s obe strane te neiskorišten kazneni udarac za domaćine. Goste je do preokreta i prvog mjesta na tablici s četiri pogotka vodio Matija Ostović. Otočac je bodovno izjednačen na vrhu ljestvice s Futsal Goricom i Jesenjem koji ima i utakmicu više. U drugom jučerašnjem dvoboju vrlo uvjerljivu gostujuću pobjedu upisao je Bjelovar koji je s 4:17 došao do treće pobjede zaredom i petog mjesta na tablici. Najraspoloženiji u redovima gostiju je bio Hajdarović koji je postigao četiri pogotka. U nastavku Vam donosimo pregled jučerašnjih rezultata te stanje na tablici.

10. KOLO:

Marin Kraljević je novinar i voditelj marketinga na CROfutsal portalu. 31-godišnji magistar komunikacijske i informacijske tehnologije radi na portalu od lipnja 2020. godine.

VIDEO | Najava finala kroz video-prilog HNTV-a

Večerašnjim dvobojem u pulskom Sportskom centru “Mate Parlov” započinje finalna serija doigravanja za prvaka Hrvatske. …

Liga za popunu 1.HMNL | Raspored i delegiranje službenih osoba 5. kola

Vikend pred nama donosi utakmice 5. kola Lige za popunu 1.HMNL. Uoči posljednja dva kola …