2.HMNL | Brod 035 – Ustanik 5:3 (5:0)

U susretu 2.kola drugoligaške “Lige za prvaka” Brod 035 je slavio protiv Ustanika rezultatom 5:3! Ustanik je tako nakon domaćeg poraza od Rugvice upisao novi poraz koji ih udaljava od 1.mjesta koje vodi izravno u 1.HMNL, no treba imati na umu da 2.mjesto vodi u dodatne kvalifikacije protiv Alumnusa. Brod 035 je pak ostvario pobjedu u svom prvom nastupu, te im slijedi gostovanje kod Rugvice. Susret je to u kojem će pobjednik zadržati maksimalan učinak s velikim izgledima da na koncu natjecanja osvoji jedno od prva 2 mjesta.
Nakon prvih 20 minuta Brod 035 je imao velikih 5:0! Spremac je u 4.minuti zabio za 1:0, a vrijedi napomenuti kako su gosti već u 9.minuti ušli u bonus s prekršajima (5 prekršaja). Gosti tada prelaze na igru s golmanom-igračem, a šesti prekršaj čine u 16.minuti te Bundavica s 10 metara zabija za 2:0! Igra gostiju s golmanom-igračem kažnjena je s 3 laka gola domaćina. Bundavica je vrlo brzo zabio za 3:0, a u poslijednjoj minuti Ruhek i Sremac donose domaćinu velikih 5:0! Gosti su u nastavku s dva gola Taćija vratili nadu u pozitivan ishod susreta, no do kraja uspijevaju tek golom Ćorluke u 38.minuti ublažiti poraz. Domaćin je ostvario izuzetno bitnu pobjedu, dok splitskim “crnima” ostaju velike brige uoči nastavka natjecanja.

Mjeritelj vremena: Mario Holik

BROD 035: Željko Konrad, Alen Jelčić, Mario Petrović, Miroslav Konopek, Nemanja Prodanović, Ivica Pavić, Robert Ruhek, Almedin Bundavica, Luka Đerek, Dragan Sremac, Anto Gudelj, Mario Lucić, Tomislav Ferić, Tomislav Kovačević, trener: Ivica Ćorluka

USTANIK: Robert Mišković, Dario Hrga, Ante Ćorluka, Hrvoje Giljanović, Ante Đikić, Mario Taći, Ante Sočo, Nikola Tomičić, Mario Baljkas, Robert Zovko, predstavnik kluba: Željko kovačević

STRIJELCI: 1:0 Sremac (4′), 2:0 Bundavica (16′), 3:0 Bundavica (16′), 4:0 Ruhek (20′), 5:0 Sremac (20′), 5:1 Taći (23′), 5:2 Taći (27′), 5:3 Ćorluka (38′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Brod 035 7 (2+5); Ustanik 9 (6+3)

ŽUTI KARTONI: Bundavica (BROD 035); Đikić, Tomičić (USTANIK)

IGRAČ UTAKMICE: Almedin Bundavica (BROD 035)

Vrgorac domaćin neslužbenog Superkupa!

S obzirom na to da je Olmissum prošle sezone osvojio i kup i prvenstvo, ove …

FIFA WC 2021. | Poznati svi sudionici osmine finala!

Okončano je natjecanje po skupinama na Svjetskom prvenstvu, te su poznati svi sudionici osmine finala! …