2.HMNL-istok | Aurelia bolja od Broda, podjela bodova u Požegi

Jučer su odigrana dva susreta 17. kola 2.HMNL-istok. Aurelia je u derbiju kola slavila protiv Broda rezultatom 6:3. Nakon ujednačenog prvog poluvremena, Vinkovčani su u nastavku slomili otpor gostiju i upisali pobjedu za ostanak na 2.mjestu prvenstvene ljestvice. U drugom susretu Autodijelovi Tokić i Olimpijac su podijelili bodove odigravši 2:2. Susret je to u kojem su domaći dvaput vodili i imali inicijativu, no gosti su izborili remi kojim nastavljaju s vrlo dobrim igrama u proljetnom dijelu sezone.
Dvoboj Vinkovaca i Male Mljekare je odgođen za tjedan dana zbog nemogućnosti gostiju da dođu na susret.
Preostala dva susreta 17. kola na rasporedu su sutra. Nova Gradiša dočekuje Slatinu, dok vodeći Brod 035 novi korak prema tituli traži protiv Jakšića.

17.KOLO

Drugo izdanje U19 EURO-a u Španjolskoj!

Izvršni odbor UEFA-e je na sastanku u švicarskom Montreuxu odlučio kako će domaćin drugog izdanja …

Šibenik u fenomenalnoj utakmici slavio u Slavonskom Brodu!

Veliko iznenađenje priredio je Šibenik 1983 pobjedom u Slavonskom Brodu u susretu 1. kola Lige …