2.HMNL-istok | Aurelia slavila u vinkovačkom derbiju

U prvom susretu 9.kola 2.HMNL-istok Aurelia je u gradskom derbiju slavila protiv Vinkovaca rezultatom 6:4 i tako barem privremeno zasjela na vrh prvenstvene ljestvice.

AURELIA FUTSAL – VINKOVCI UČILIŠTE STUDIUM  6:4 (1:0)
STRIJELCI: 1:0 Bertić (15′), 1:1 Haluška (24′), 2:1 Božić (29′), 2:2 Ćuk (31′), 3:2 Dekanić (35′), 3:3 Ćuk (35′), 4:3 R.Sušac (36′), 4:4 Ćuk (36′), 5:4 Pedić (37′), 6:4 R.Sušac (38′)

Aurelia je povela u 15.minuti kada Pedić lijepo prolazi po lijevoj strani, ubacuje na suprotnu stranu za Bertića koji s vrha kaznenog prostora zabija za 1:0! Rezultat je to s kojim se otišlo na odmor, a u nastavku gledamo znato razigranije momčadi. U ranoj fazi nastavka gostima se pružila prilika iz penala doći do izjednačenja, no udarac Haluške brani vratar Pedić. Haluška je precizniji u 24.minuti kada nakon lijepe kombinacije s Ćukom iskosa s lijeve strane efektno zabija pod gredu za 1:1! U 29.minuti Aurelia dolazi do nove prednosti lijepom akcijom iz kornera koju je preciznim udarcem s desne strane okončao Božić za 2:1! U slijedećoj minuti sijevnula je kontra domaćih, Božić je s lijeve strane ubacio na drugu vratnicu za Čičića koji klizećim startom gađa nebranjen gol, no lopta je u neobičnoj putanji od grede otišla u vratnicu! Kazna je uslijedila već u slijedećoj minuti kada Haluška osvaja loptu na centru i u kontri 2 na 1 protigrava Ćuka koji zabija za 2:2! U 33.minuti Haluška je sjajno prošao kroz obranu “žutih”, s desne strane ubacio pred gol za usamljenog Antunovića, čiji prvi udarac brani Pedić, a iz drugog pokušaja pogađa gredu. U 35.minuti lijepu akciju okrunio je zgoditkom Dekanić za novu prednost domaćih, no u istoj minuti gosti su izjednačili kada nakon kontre 3 na 2 glavom na drugoj vratnici loptu za novo izjednačenje u gol posprema Ćuk. No tek što su pošli s centra “žuti” dolaze do nove prednosti. Romeo Sušac je lijepo prošao po lijevoj strani i prizemnim udarcem savladao Jelinića za 4:3! No gosti se i ovoga puta vrlo brzo vraćaju. Udarac Haluške s poprilične udaljenosti vratar Pedić ne uspijeva do kraja ukrotiti, a odbijenu loptu Ćuk iz blizine posprema u gol za 4:4! U slijedećoj minuti Aurelia uigranom akcijom iz prekida dolazi do nove prednosti. Sušac je s lijeve strane odigrao u kazneni prostor za Pedića koji zabija za 5:4! U 38.minuti Sušac u polukontri s lijeve strane zabija svoj drugi zgoditak za 6:4 i potvrdu pobjede Aurelie. Gosti su se pokušali igrom s golmanom-igračem vratiti u igru, no bez uspjeha. Ostalo je 6:4, zaslužena pobjeda “žutih” u sjajnom susretu kakvog se ne bi posramio ni prvoligaški futsal.

9.KOLO

Danas su na rasporedu tri susreta. Nova Gradiška dočekuje Olimpijca, Slatina dočekuje Jakšić, dok će u kasnom večernjem terminu snage odmjeriti Našice i Brod. Poslijednji susret 9.kola na rasporedu je sutra u Slavonskom Brodu gdje Brod 035 dočekuje Malu Mljekaru.

Roko Gašpar i Josip Brkić najavili dvoboj Novog Vremena i Uspinjače

Sutra je na rasporedu zaostali dvoboj 5.kola 1.HMNL između Novog Vremena Apfel i Uspinjače Gimke. …

NAJAVA | Jerko Šimac gost Davora Lopina na Dubrovačkoj TV

U ponedjeljak s početkom u 20:00 sati ne propustite pogledati sportsku emisiju TIME OUT na …