2.HMNL-istok | Brod 035 nadigrao Našice i učvrstio se na vrhu!

U posljednjem susretu 15. kola 2.HMNL-istok Brod 035 je slavio protiv Našica i s nova 3 boda se učvrstio na vrhu prvenstvene ljestvice. Momčad Ivice Ćorluke slavila je rezultatom 6:1, te sada ima 5 bodova više i utakmicu manje od najbližeg pratitelja Aurelie.
Dugo su mreže mirovale, sve dok Bundavica u 17. minuti ne dovodi domaćina u vodstvo. No gosti uzvraćaju samo 3 minute kasnije kada Tomac pred odlazak na odmor zabija za 1:1. Već u prvoj minuti nastavka Đerek vraća prednost domaćinu, a novim zgoditkom Bundavice u 28. minuti Brođani dolaze na korak do trijumfa. U završnih 10 minuta domaćin je s još 3 zgoditka potvrdio pobjedu za na koncu uvjerljivih 6:1.
U sljedećem kolu Brod 035 će gostovati kod Slatine, dok će Našice bodove tražiti na svom parketu protiv Nove Gradiške.

15.KOLO

TRANSFERI | Piplica je novi golman Futsal Dinama!

Ante Piplica će u novoj sezoni 1.HMNL biti golman Futsal Dinama! Piplica je rođen u …

Franjo Matković prvo je pojačanje novog šibenskog prvoligaša!

Nakon što su kroz “Ligu za popunu 1.HMNL” izborili povijesni uspjeh plasmanom u elitni razred …