2.HMNL-istok | Brod 035 slavio u gradskom derbiju, trijumf Aurelie u Županji

Jučer su odigrana dva susreta 18. kola 2.HMNL-istok. U gradskom derbiju Brod 035 je slavio rezultatom 3:5, dok je vinkovačka Aurelia ostvarila uvjerljivu pobjedu u gostima kod Olimpijca.
U gradskom derbiju Brod 035 je već u prvom poluvremenu stekao lijepu prednost (0:3), no domaćin je u nastavku ipak učinio susret uzbudljivim. Nakon isključenja Bundavice domaćin je došao do minimalnog zaostatka (2:3), a u uzbudljivoj završnici na gol gostiju domaćin još jednom uzvraća, te je pitanje konačnog ishoda bilo otvoreno sve do posljednje minute kada Ruhek svojim drugim zgoditkom otklanja sve dvojbe zabivši za konačnih 3:5.
Aurelia je u Županji ostvarila izuzetno uvjerljivu pobjedu zadržavši kakav-takav priključak s liderom. U pobjedi 1:13 Romeo Sušac postigao je 4 zgoditka, 3 je dodao Dekanić, dok su Božić i Blekić dodali po 2 zgoditka.

18.KOLO

Josip Grubeša: “Nadamo se novim bodovima!”

U trećem kolu 1.HMNL Alumnus se s gostovanja u Šibeniku vratio kući s tri boda. …

Blago Gašpar: “Vjerujem da ćemo se protiv Universitasa vratiti na pobjednički kolosijek!”

Prva hrvatska malonogometna liga došla je do četvrtog kola. Kao i uvijek na rasporedu je …