2.HMNL-istok | Brod 035 slavio u Vinkovcima za uspješan kraj prvog dijela sezone

Jučer je odigran zaostali susret 7. kola 2.HMNL-istok u kojem je Brod 035 slavio na gostovanju u Vinkovcima i tako uspješno okončao prvi dio sezone. Momčad Ivice Ćorluke slavila je rezultatom 1:2 preokrenuvši zaostatak 1:0 iz prvog poluvremena u vrlo važnu pobjedu kojom Brođani ostaju rame uz rame s Aureliom i novom Gradiškom u utrci za naslov prvaka. Nova Gradiška tek treba odigrati svoj susret protiv Olimpijca, nakon čega možemo reći da su tri pretendenta na naslov prvaka prvi dio sezone okončali s jednakim učinkom – po pet pobjeda uz jedan poraz.

7. kolo

VINKOVCI UČILIŠTE STUDIUM – BROD 035  1:2 (1:0)
STRIJELCI: 1:0 Morovičanin (5′), 1:1 Đurković (22′), 1:2 Ruhek (36′)

Utakmicama 8. kola ovog vikenda započinje drugi dio sezone. Sva tri susreta su na rasporedu sutra (u nedjelju), a raspored Vam donosimo u nastavku. Napominjemo kako se natjecanje 2.HMNL-istok ove sezone odigrava trokružno, a raspored trećeg dijela sezone će biti određen sukladno ljestvici nakon kraja drugog dijela sezone.