2.HMNL-istok | Brod 035 trijumfom u Požegi proslavio titulu

U prvom susretu 22. kola 2.HMNL-istok Brod 035 je slavio na gostovanju kod Autodijelova Tokić rezultatom 4:8, uzvrativši im za jedini ovosezonski poraz koji su pretrpjeli jesenas u Slavonskom Brodu. Domaćin je poveo u 6. minuti golom Barišića, no tada na scenu stupa Mirko Soldo i s dva zgoditka donosi gostima minimalnih 1:2 na poluvremenu. No to nije bilo sve, jer Soldo je u drugom poluvremenu nastavio svoj niz i s novih 5 zgoditaka donio gostima velikih 1:7 u 35. minuti! Do kraja su domaći tek ublažili poraz. Brod 035 je tako uvjerljivom pobjedom okrunio prvenstvenu sezonu u kojoj je suvereno osvojio naslov prvaka, a pred njima je trotjedni odmor i priprema za kvalifikacije za popunu 1.HMNL, gdje će momčad Ivice Ćorluke nakon dvogodišnjeg izbivanja pokušati izboriti povratak u elitni razred hrvatskog futsala.

22.KOLO

Stjepan Perišić: “Respektiramo Square, no idemo po prolaz!”

U petak je na rasporedu druga utakmica četvrtfinala play-offa između Squarea i Olmissuma, a igra …

Teo Strunje: “Možemo dvokorakom do polufinala!”

Novo Vrijeme Apfel je u prvom dvoboju četvrtfinala doigravanja u Makarskoj slavilo protiv Vrgorca preokrenuvši …