2.HMNL-istok | Brod bolji od Slatine, Nova Gradiška potopila Aureliu

Jučer je kompletirano 10. kolo 2.HMNL-istok u kojem su domaćini ostvarili maksimalan bodovni učinak. Naime, nakon što su u prethodna tri susreta Osijek, Mala mljekara i Autodijelovi Tokić kao domaćini slavili, jučer su isto ostvarili Brod i nova Gradiška, ne prepustivši u ovom kolu gostima ni boda. Brod je na svom parketu bio bolji od Slatine, dok je u derbiju kola Nova Gradiška nadigrala vinkovačku Aureliu bodovno se izjednačivši s njima, a primaknuvši se Osijeku na 4 boda zaostatka, ali uz utakmicu manje koju Nova Gradiška treba odigrati na svom parketu protiv Male mljekare.

10. KOLO

U Slavonskom Brodu gosti su u 17. minuti imali velikih 0:3, no domaćin je do odmora smanjio, a u nastavku potpuno preokrenuo susret i ostvario pobjedu. Dvostruki strijelci za domaćina bili su Tomić i Tunuković.
Što pak reći za dvoboj Nove Gradiške i Aurelie. Derbi kola i susret od velikog značaja u utrci za prvaka protekao je u znaku domaćina koji je već u prvom poluvremenu stekao veliku prednost i praktički osigurao pobjedu. U nastavku su se gosti pokušali igrajući s golmanom-igračem vratiti u igru, no na koncu su ostali bez Romea Sušca i Bukne koji su isključeni.

BROD – SLATINA  6:3 (1:3)
STRIJELCI: 0:1 Rupčić (2′), 0:2 Dor. Bogati (14′), 0:3 Šantić (17′), 1:3 Tomić (18′), 2:3 Kovačević (22′), 3:3 Nižić (27′), 4:3 Tomić (37′), 5:3 Tunuković (39′), 6:3 Tunuković (39′)

NOVA GRADIŠKA – AURELIA FUTSAL  8:3 (6:1)
STRIJELCI: 1:0 Jakić (2′), 2:0 Marjanović (9′), 3:0 Mihić (10′), 4:0 Bungić (13′), 5:0 Batalo (17′), 5:1 Josipović (18′), 6:1 Filipović (20′), 7:1 Bungić (23′), 8:1 Marjanović (25′), 8:2 Horvat (32′), 8:3 Horvat (40′)

TABLICA

Kvalifikacije za 2.HMNL-jug | Porto Tolero na korak do povratka u 2.HMNL-jug

Nakon što su u prva četiri kola kvalifikacija za popunu 2.HMNL-jug slavili domaćini, jučer je …

Raspored i delegiranje službenih osoba 3. i 4. utakmice finala doigravanja

U petak i nedjelju na rasporedu su treći i četvrti susret finala doigravanja za prvaka …