2.HMNL-istok | Brod i Mala mljekara ostvarili gostujuće pobjede!

Jučer su odigrani prvi susreti 11. kola 2.HMNL-istok u kojima su gosti bili znatno uspješniji. Brod je slavio na gostovanju kod Jakšića, dok je Mala mljekara slavila kod posljednjeplasiranog Futsal Olimpijca. Danas će se igrati u Vinkovcima gdje Aurelia dočekuje Autodijelove Tokić, dok Vinkovci Učilište Studium dočekuju Osijek. Dvoboj Brod 035 – Nova Gradiška je odgođen.

11. KOLO

JAKŠIĆ – BROD  2:5 (1:1)
STRIJELCI: 0:1 L. Kovačević (4′), 1:1 Grbeš (7′), 1:2 L. Kovačević (23′), 1:3 Sedlo (24′), 2:3 D. Kovačević (31′), 2:4 Jukić (32′), 2:5 Sivrić (39′)

FUTSAL OLIMPIJAC – MALA MLJEKARA  4:7 (1:1)
STRIJELCI: 1:0 Jukić (9′), 1:1 Tomaz (17′), 2:1 Župarić (23′), 2:2 Tomaz (25′), 2:3 Anočić (29′), 2:4 Anočić (32′), 2:5 Anočić (32′), 3:5 Župarić (33′), 3:6 Anočić (34′), 3:7 Mandić (34′), 4:7 Župarić (40′)

Brod je na gostovanju kod Jakšića ostvario šestu ovosezonsku pobjedu kojom je s utakmicom više pretekao na ljestvici gradskog rivala i zasjeo na 3. mjesto. Nakon 1:1 u prvih 20 minuta, gosti su u nastavku došli do sigurne pobjede. Nastavio se tako negativan niz Jakšića koji je upisao sedmu uzastopnu pobjedu.
Slično je bilo i u Županji gdje je nakon 1:1 u prvih 20 minuta Mala mljekara u nastavku nadigrala Futsal Olimpijac. “Mljekari” su nastupili bez pričuvnih igrača, no unatoč tome došli su do pobjede kod posljednjeplasirane momčadi natjecanja. Goste je do pobjede predvodio raspoloženi Anočić koji je postigao 4 zgoditka, a vrijedi spomenuti i učinak Župarića kod domaćina koji je postigao hattrick.

TABLICA

Liga za popunu 1.HMNL | Raspored i delegiranje 6. kola

Pred nama je završni čin Lige za popunu 1.HMNL. U nedjelju su na rasporedu susreti …

Kvalifikacije za 2.HMNL-jug | Porto Tolero na korak do povratka u 2.HMNL-jug

Nakon što su u prva četiri kola kvalifikacija za popunu 2.HMNL-jug slavili domaćini, jučer je …