2.HMNL-istok | Brod slavio na gostovanju kod Autodijelova Tokić

Jučer je odigran prvi susret 5.kola 2.HMNL-istok. Vodeća momčad lige Autodijelovi Tokić je u Pleternici ugostila Brod, a gosti su prikazali vrlo dobru igru i zasluženo slavili rezultatom 3:4. U nedjelju će se odigrati još tri susreta 5.kola 2.HMNL-istok, dok je poslijedji susret između Nove Gradiške i Našica na rasporedu u ponedjeljak.

5.KOLO

AUTODIJELOVI TOKIĆ – BROD  3:4 (1:2)

STRIJELCI: 1:0 Soldić (9′), 1:1 Pleše (16′), 1:2 Nižić (17′), 2:2 Banožić (22′), 2:3 Baričević (23′), 3:3 Soldo (26′), 3:4 Jelčić (34′)

U vrlo dobroj utakmici Autodijelovi Tokić su poveli u 9.minuti iz kontre nakon kornera gostiju, gdje Soldić zabija za 1:0! Na odgovor gostiju čekali smo do 16.minute, a onda Brođani s dva gola u dvije minute dolaze do prednosti. Najprije je lijepu akciju golom za izjednačenje okrunio Pleše, da bi u slijedećoj minuti udarac Stepića iz kontre obranio Klasić, a odbijenu loptu u gol za 1:2 posprema Nižić. U nastavku Autodijelovi Tokić brzo dolaze do izjednačenja. Igrala se 22.minuta kada Banožić nakon kornera odmjerenim udarcem s 10ak metara zabija za 2:2! Na odgovor gostiju nismo dugo čekali. Već u slijedećoj minuti domaći gube loptu na svojoj polovici, a Baričević zabija za novu prednost “modrih”, 2:3! U 26.minuti ponovno se vraćaju domaći kada ubačaj Soldića s lijeve strane u sredini prihvaća Soldo i zabija za 3:3! Rezultat se nije mijenjao sve do 34.minute, kada Baričević proigrava Jelčića koji izlazi sam pred Klasića i zabija za konačnih 3:4!

Roko Gašpar i Josip Brkić najavili dvoboj Novog Vremena i Uspinjače

Sutra je na rasporedu zaostali dvoboj 5.kola 1.HMNL između Novog Vremena Apfel i Uspinjače Gimke. …

NAJAVA | Jerko Šimac gost Davora Lopina na Dubrovačkoj TV

U ponedjeljak s početkom u 20:00 sati ne propustite pogledati sportsku emisiju TIME OUT na …