2.HMNL-Istok | Mala Mljekara i Brod 035 podijelili bodove!

Jučer je odigrana jedna od dvije zaostale utakmice 4. kola 2.HMNL-Istok, a sastali su se Mala Mljekara i Brod 035 te podijelili bodovee. U vrlo uzbudljivom dvoboju u kojem je svaka momčad dominirala jednim poluvremenom najviše se istaknuo Silvio Anočić koji je zabio četiri od sedam pogodaka momčadi iz Valpova. Na “Istoku” se još u sklopu 4. kola treba odigrati i utakmica između Slatine i Aurelie koja bi, kako saznajemo, trebala biti odigrana sredinom idućeg tjedna. Ovog vikenda nas pak očekuju dvoboju posljednjeg, 11. kola jesenskog dijela sezone najavu kojih Vam na našem portalu donosimo sutra.

MNK MALA MLJEKARA – MNK BROD 035 7:7 (6:3)

STRIJELCI: 1:0 Anočić (2′), 2:0 Salapić (3′), 3:0 Žaja (4′), 4:0 Anočić (8′), 4:1 Marčetić (9′), 4:2 Ćubel (16′), 5:2 Pfeifer (16′), 6:2 Anočić (20′), 6:3 Đurković (20′), 6:4 Marčetić (24′), 6:5 Marčetić (25′), 7:5 Anočić (27′), 7:6 Ćubel (28′), 7:7 Đurković (31′)

Domaćini su vrlo dominantno otvorili utakmicu i semafor je već u četvrtoj minuti pokazivao 3:0 za “mljekare”. Pogađali su u tom periodu Anočić, Salapić i Žaja. Valpovčani dolaze i do velika četiri pogotka prednosti u 8. minuti kada Anočić postiže svoj drugi pogodak na susretu. Samo minutu kasnije bude se i gosti te Marčetić smanjuje zaostatak na -3. Novi pogodak gosti postižu u 16. minuti kada pogađa Ćubel, ali u istoj minuti Pfeifer vraća domaćinima prednost od +3. U posljednjoj minuti prvog poluvremena Anočić “kompletira” hattrick te vraća prednost Male Mljekare na +4, no gosti odgovaraju novim pogotkom u istoj minuti, a strijelac je Đurković. Rezultatom 6:3 se otišlo i na odmor, a u 24. i 25. minuti Marčetić postiže nova dva pogotka za goste te je i on na tri kao i njegov kolega iz protivničke momčadi. Anočić pak na to odgovara svojim četvrtim pogotkom u 27. minuti te vraća dva pogotka prednosti, ali gosti u naredne četiri minute rade novu seriju od dva pogotka. Ćubel i Đurković su svojim drugim pogocima na susretu donijeli gostima iz Broda 035 bod. S obzirom na ovosezonske rezultate i titulu prošlosezonskog prvaka na “Istoku”, gosti su u ovaj susret ušli kao favoriti, ali domaćin je u velikoj formi te je nakon uvodna četiri poraza upisao 13 bodova u pet utakmica, ali zbog kazne oduzimanja šest bodova se nalazi na osmoj poziciji.

TABLICA:

Marin Kraljević je novinar i voditelj marketinga na CROfutsal portalu. 31-godišnji magistar komunikacijske i informacijske tehnologije radi na portalu od lipnja 2020. godine.

Futsal Pula porazila Novo Vrijeme i izjednačila rezultat finalne serije!

Nakon što su u petak Makarani došli do vodstva u velikom finalu, večera je na …

Dean Moravac: “Isplatio nam se trud i rad tijekom cijele sezone.”

U prvoj utakmici finala doigravanja za prvaka Hrvatske u petak je Novo Vrijeme slavilo u …