2.HMNL-Istok | Nova Gradiška “potopila” Futsal Olimpijac!

Sinoć je odigrana prva utakmica 2.HMNL-Istok u kojoj su se sastali Futsal Olimpijac i Nova Gradiška. Momčad iz Županje je pružala dobar otpor do 12. minute susreta, ali nakon toga je sve bilo u “znaku” Novogradišćana koji su upisali uvjerljivu pobjedu rezultatom 2:14 te skočili na treće mjesto prvenstvene ljestvice. Izvještaj sinoć odigrane utakmice i trenutno stanje na tablici Vam donosimo u nastavku članka.

9. KOLO:

MNK FUTSAL OLIMPIJAC – HMNK NOVA GRADIŠKA 2:14 (2:6)

STRIJELCI: 0:1 Jakić (6′), 0:2 Grafina (7′), 1:2 Župarić (12′), 2:2 A. Kobaš (12′), 2:3 Bungić (17′), 2:4 Eller (17′), 2:5 Marjanović (18′), 2:6 Eller (20′), 2:7 Bungić (23′), 2:8 Bungić (23′), 2:9 Petrović (26′), 2:10 Marjanović (26′), 2:11 Bungić (32′), 2:12 Fischer (33′), 2:13 Batalo (35′), 2:14 Kotarski (40′)

Gosti su bolje otvorili susret te do početnog vodstva dolaze u šestoj minuti preko Jakića, a samo minutu kasnije Grafina udvostručava prednost Nove Gradiške. Domaćini su u 12. minuti zabili dva pogotka te došli do izjednačenja. Strijelci su bili Župarić i Antonio Kobaš. Ipak, gosti u 17. minuti ponovno vraćaju dva gola prednosti preko Bungića i kapetana Ellera. Minutu kasnije Marjanović zabija pogodak za tri gola prednosti, a u posljednjoj minuti Eller drugim pogotkom na susretu postavlja rezultat 2:6 kojim se otišlo na odmor. Bungić zabija nova dva pogotka, i “kompletira” hattrick, u 23. minuti susreta. Gosti dva pogotka u roku iste minute postižu i u 26. minuti, a strijelci su Petrović i Marjanović kojem je to bio drugi pogodak na susretu. Pogotka nije bilo narednih šest minuta, a onda Bungić postiže svoj četvrti pogodak na susretu te se prometnuo u igrača utakmice. Minutu kasnije Fischer donosi svojoj momčadi velikih +10, a Batalo u 35. i Kotarski u 40. minuti postavljaju konačan rezultat, 2:14, za uvjerljivu pobjedu Nove Gradiške koja je tako skočila na treće mjesto prvenstvene ljestvice s četiri boda zaostatka za vodećim Osijekom i tri boda zaostatka za drugom Aureliom, ali ima i utakmicu manje od vodećeg dvojca. Futsal Olimpijac je pak na devetom mjestu s dva osvojena boda u osam utakmica.

Za kraj Vam donosimo trenutno stanje na ljestvici:

Marin Kraljević je novinar i voditelj marketinga na CROfutsal portalu. 31-godišnji magistar komunikacijske i informacijske tehnologije radi na portalu od lipnja 2020. godine.

Poznat popis reprezentacije Rusije za EURO!

Izbornik ruske reprezentacije, 48-godišnji Sergei Skorovich objavio je konačan popis igrača za Europsko prvenstvo na …

Poznat popis reprezentacije Slovačke za EURO!

Izbornik slovačke reprezentacije Marián Berky danas je odredio konačan popis 16 igrača za Europsko prvenstvo …