2.HMNL-istok | Pobjeda Jakšića kod Autodijelova Tokić

U prvom susretu 3. kola 2.HMNL-istok jučer je Jakšić ostvario premijernu ovosezonsku pobjedu. Jakšićani su u Požegi slavili protiv Autodijelova Tokić rezultatom 3:5. Danas će se pak igrati u Vinkovcima gdje Aurelia u derbiju kola dočekuje Brod 035, dok se u kasnijem terminu sastaju Futsal Olimpijac i Slatina. Preostala dva susreta 3. kola na rasporedu su sutra.

3.KOLO

AUTODIJELOVI TOKIĆ – JAKŠIĆ  3:5 (1:3)
STRIJELCI: 0:1 Šulc (2′), 1:1 Soldo (3′), 1:2 Grbeš (12′), 1:3 Barišić (19′), 2:3 Brnčić (21′), 2:4 Grbeš (33′), 3:4 Marinović (36′), 3:5 Brus (40′)

Gosti su poveli već u 2. minuti golom Šulca, da bi domaćin već u sljedećoj minuti došao do izjednačenja preko Solde. Spomenuti Šulc je već u 6. minuti isključen zbog dva žuta kartona, no domaći ne koriste brojčanu prednost, da bi gosti do odmora golovima Grbeša i Barišića došli do prednosti 1:3. U nastavku se igralo gol za gol, a u uzbudljivoj završnici sve su dvojbe otklonjene u posljednjoj minuti kada Brus postavlja konačnih 3:5 za prve ovosezonske bodove Jakšića. Autodijelovi Tokić su pak nakon tri odigrana susreta još uvijek bez osvojenog boda.

2.HMNL-zapad | Raspored i najava 9. kola

U sklopu 9. kola 2.HMNL-zapad danas nas očekuju četiri utakmice. Vrijedi svakako izdvojiti utakmicu Jesenje …

2.HMNL-istok | Aurelia do punog plijena u Slavonskom Brodu

Jučer je odigran zaostali susret 8. kola 2.HMNL-istok u kojem je vinkovačka Aurelia osvojila velika …