2.HMNL-istok | Pobjede Aurelie i Autodijelova Tokić

Jučer su odigrani prvi susreti 15. kola 2.HMNL-istok. Na rasporedu su bila tri susreta, no odigrana su dva jer je Futsal olimpijac protiv Jakšića bodove osvojio bez borbe. Aurelia je lakše od očekivanog slavila protiv Slatine, dok su Autodijelovi Tokić protiv Vinkovaca ostvarili treću ovosezonsku pobjedu.
Opširnije u nastavku.

15. KOLO

AURELIA – SLATINA  8:1 (1:1)
STRIJELCI: 0:1 Dom. Bogati (17′), 1:1 Pedić (18′), 2:1 Josipović (23′), 3:1 Pedić (23′), 4:1 Pest-Mundvajl (24′), 5:1 Nospak (32′), 6:1 Horvat (33′), 7:1 Pest-Mundvajl (34′), 8:1 Bertić (39′)

AUTODIJELOVI TOKIĆ – VINKOVCI  6:1 (3:0)
STRIJELCI: 1:0 M. Brnčić (8′), 2:0 Pok (17′), 3:0 Banožić (18′), 4:0 M. Brnčić (29′), 5:0 D. Brnčić (37′), 5:1 ag-M. Brnčić (37′), 6:1 M. Brnčić (39′)

FUTSAL OLIMPIJAC – JAKŠIĆ  3:0 *(p.f)

Aurelia je očekivano slavila protiv Slatine, no otpor gostiju Vinkovčani su slomili tek u drugom poluvremenu. Dugo je na semaforu bilo početnih 0:0, a onda u 17. minuti gosti golom Dominika Bogatija dolaze do prednosti. Aurelia je vrlo brzo uzvratila golom Pedića, te se s rezultatom 1:1 otišlo na odmor. U nastavku Josipović, Pedić i Pest-Mundvajl s tri gola unutar dvije minute odvode Vinkovčane do osjetnije prednosti, da bi s još četiri zgoditka u završnoj četvrtini dvoboja Aurelia na koncu upisala uvjerljivu pobjedu.
Uvjerljivu pobjedu upisali su Autodijelovi Tokić protiv Vinkovaca. Mislav Brnčić, Pok i Banožić donose domaćinu velikih 3:0 nakon prvih 20 minuta, a u nastavku Mislav i Domagoj Brnčić zabijaju za velikih 5:0! Autogolom Mislava Brnčića gosti su smanjili rezultat, da bi isti igrač u završnici susreta zabio svoj treći zgoditak u mrežu Vinkovčana za konačnih 6:1! Uvjerljivom pobjedom Autodijelovi Tokić su prepustili dno ljestvice Jakšiću, a nakon pobjeda momčadi s dna ljestvice situacija na dnu ljestvice je također postala itekako uzbudljiva.