2.HMNL-istok | Pobjede Broda i Aurelie

Jučer su odigrana dva susreta 16. kola 2.HMNL-istok. U derbiju kola Brod je slavio protiv Autodijelova Tokić rezultatom 5:2! Domaćin je do pobjede došao u posljednjih 10 minuta susreta. Pri rezultatu 2:2 Sedlo je s dva zgoditka usmjerio Brod prema pobjedi, a trijumf je potvrdio Sivrić golom u posljednjoj minuti za konačnih 5:2!
Identičnim rezultatom slavila je vinkovačka Aurelia na gostovanju kod Jakšića. U prvom poluvremenu gosti su stekli prednost 0:2, a početkom nastavka bilo je jasno da će bodovi put Vinkovaca kada je Sušac zabio za 0:3! Do kraja susreta po 2 gola sa svake strane i na koncu sigurna pobjeda gostiju, koji su se tako vratili na 2. mjesto ljestvice s 5 bodova manje ali i utakmicom više od teško dostižnog lidera. Jakšić je pak pretrpio prvi jesenski poraz.
Danas će se odigrati posljednji dvoboj 16. kola u kojem Olimpijac dočekuje Vinkovce.

16.KOLO

SLOVENIJA | Dobovec “trokorakom” do finala!

Jučer je treću utakmicu polufinalne serije odigrao Dobovec naših reprezentativaca Vedrana Matoševića, Luke Perića i …

ITALIJA | Avellino i Catania izborili majstoricu!

Sinoć su se odigrale utakmice druge četvrtfinalne serije u talijanskom prvenstvu. Nakon što je u …