2.HMNL-istok | Remi Našica i Slatine, odgoda u Novoj Gradiški

Jučer su bila na rasporedu dva susreta 7.kola 2.HMNL-istok, no samo je jedan odigran. Dvoboj između Nove Gradiške i Jakšića je odgođen zbog pojave korona-virusa u momčadi Jakšića. Drugi je to u nizu odgođen susret u Novoj Gradiški, nakon što se nije odigrao ni dvoboj 5.kola u kojem su tu trebale gostovati Našice. Upravo su Našice svoj susret jučer odigrale. Našičani su ugostili Slatinu i odigrali 2:2. U uzbudljivom susretu Slatina je ila na pragu pobjede, no golom vratara Banovića u poslijednjoj minuti Našice su izbjegle poraz.
U nastavku Vam donosimo pregled rezultata svih susreta 7.kola, a poslijednji susret na rasporedu je danas u Slavonskom Brodu, gdje će se odigrati gradski derbi.