2.HMNL-istok | Slatina slavila protiv Autodijelova Tokić

U jučer odigranom susretu 14. kola 2.HMNL-istok Slatina je slavila protiv Autodijelova Tokić rezultatom 8:3, zaustavivši pobjednički niz momčadi iz Požege. Slatina je povela već u 2. minuti, a kada je Šantić u 13. minuti zabio za 3:0 doimalo se da kola gostiju nezaustavljivo idu nizbrdo. No ipak, gosti su do odmora uspjeli izjednačiti i vratiti utakmicu u apsolutnu neizvijesnost. U nastavku potop gostiju, te čak 5 zgoditaka Slatine za na koncu uvjerljivih 8:3! Svakako vrijedi izdvojiti učinak Šantića koji je postigao čak polovicu zgoditaka domaćih.
Danas je na rasporedu posljednji susret 14. kola u kojem Nova Gradiška dočekuje vodeći Brod 035.

14.KOLO

Josip Grubeša: “Nadamo se novim bodovima!”

U trećem kolu 1.HMNL Alumnus se s gostovanja u Šibeniku vratio kući s tri boda. …

Blago Gašpar: “Vjerujem da ćemo se protiv Universitasa vratiti na pobjednički kolosijek!”

Prva hrvatska malonogometna liga došla je do četvrtog kola. Kao i uvijek na rasporedu je …