2.HMNL-istok | Uvjerljiv vinkovački dvojac, Brod 035 bolji od Slatine

Jučer su odigrana tri susreta 5.kola 2.HMNL-istok. Vinkovci su na svom parketu nadigrali Olimpijac i ostvarili uvjerljivu pobjedu – 8:0! Vinkovčani su super-efikasni u poslijednjih nekoliko susreta. Dovoljno je reći da su u poslijednja dva dvoboja postigli po 11 zgoditaka. Tu brojku mogli su i nadmašiti protiv Olimpijca, no kao da se sredinom prvog poluvremena ubacilo u nižu brzinu. Zaista nevjerovatno zvuči podatak da su Vinkovčani u 9.minuti susreta imali prednost 5:0! Na koncu 8:0 uz dvostruke strijelce Halušku, Jamana i Ležaića. I drugi vinkovački klub jučer je bio uvjerljiv. Aurelia je na svom parketu nadigrala Jakšić i slavila s visokih 7:0! Dekanić i Lončar bili su dvostruki strijelci za drugu ovosezonsku ligašku pobjedu “žuto-crnih”. Uzbuđenja nije manjkalo u Slavonskom Brodu, gdje je Brod 035 u neizvijesnoj završnici slavio protiv Slatine rezultatom 3:2! Sve bitno dogodilo se u završnih 5 minuti susreta. Mreže su mirovale sve do 35.minute, a onda dolazimo do lude završnice gdje su gosti dvaput vodili, da bi na koncu ostali praznih ruku. Sjajni Almedin Bundavica s tri je zgoditka kreirao preokret domaćih za pobjedu 3:2!
Poslijednji susret 5.kola na rasporedu je danas, kada se sastaju Nova Gradiška i Našice.

5.KOLO

Nikola Pašalić: “Želimo nastavak pozitivnog niza”

Razgovarali smo s Nikolom Pašalićem, malonogometašem Novog Vremena Apfel. Popričali smo o rezultatskoj krizi, iz …