2.HMNL-Istok | Uvjerljivi Slatina i Aurelia, Vinkovci zaustavili Novu Gradišku!

Jučer su odigrana sva tri susreta 8. kola 2. HMNL-Istok. Slatina je na domaćem parketu “razbila” Jakšić, a u redovima “žuto-plavih” s tri pogotka se istaknuo Šantić.  U Županji je Aurelia opravdala ulogu favorita potopivši domaći Olimpijac s visokih 9:1. U redovima “žutih” istaknuo se Stjepan Dekanić s tri pogotka. U posljednjem susretu igranom u Vinkovcima, domaćin Vinkovci-Učilište Studium je odigrao 1:1 protiv Nove Gradiške. Igrala se 32. minuta kada je Karlo Morovičanin probio obranu gostiju i doveo domaće u vodstvo, koje je trajalo svega četiri minute. U 36. minuti susreta u redovima domaćih pocrvenio je Petar Rubić, a odmah potom Dario Batalo pogađa za poravnanje i postavlja konačan rezultat.

Više detalja o odigranim susretima donosimo Vam u nastavku.

8. kolo

SLATINA – JAKŠIĆ  7:1 (2:0)
STRIJELCI: 1:0 Bubaš (7′), 2:0 Šantić (17′), 3:0 Šantić (29′), 4:0 Šantić (33′), 5:0 Nikšić (34′), 5:1  Grbeš (35′), 6:1 Spudić (35′), 7:1 Novaković (39′)

VINKOVCI-UČILIŠTE STUDIUM – NOVA GRADIŠKA  1:1 (0:0)
STRIJELCI: 1:0 Morovičanin (32′), 1:1 Batalo (36′)

OLIMPIJAC – AURELIA  1:9 (1:3)
STRIJELCI: 0:1 ag-Tunuković (13′), 1:1 Tunuković (17′), 1:2 P.Pedić (18′), 1:3  P.Pedić (20′), 1:4 R.Sušac (24′), 1:5 Dekanić (25′), 1:6 Markić (28′), 1:7 Markić (29′), 1:8 Dekanić(36′), 1:9 Dekanić (39′)