Autodijelovi Tokić bolji od Nove Gradiške, trijumf Novog Marofa na Rabu

Utakmicama 1.kola jučer je započelo drugoligaško natjecanje u regijama “Istok” i “Zapad”. U dvoboju odigranom u Požegi Autodijelovi Tokić su slavili protiv Nove Gradiške rezultatom 7:4, dok je Novi Marof put ka obrani naslova prvaka otvorio pobjedom na uvijek neugodnom gostovanju na Rabu.

AUTODIJELOVI TOKIĆ – NOVA GRADIŠKA  7:4 (3:1)
STRIJELCI: 1:0 M.Brnčić (4′), 2:0 Rotim (9′), 2:1 Petrović (10′), 3:1 Bulaja (20′), 4:1 Rotim (22′), 5:1 ag-Fischer (23′), 5:2 Grafina (24′), 5:3 Krpan (26′), 5:4 ag-M.Brnčić (31′), 6:4 Bulaja (35′), 7:4 Soldo (40′)

Zanimljiva utakmica odigrana je u Požegi. Autodijelovi Tokić su u 23.minuti imali velikih 5:1, da bi gosti s tri gola u nizu došli na minimalan zaostatak u 31.minuti (5:4). No ipak, domaćin je s dva gola do kraja susreta na koncu ostvario sigurnu pobjedu.

RAB – NOVI MAROF  2:4 (0:1)
STRIJELCI: 0:1 Copić (19′), 1:1 Beg (30′), 1:2 Copić (33′), 1:3 Copić (33′), 2:3 Beg (34′), 2:4 Petrović (40′)

Vrijednu pobjedu ostvario je Novi Marof na Rabu, ponajviše zahvaljujući raspoloženom Copiću koji je postigao 3 od 4 gola prošlosezonskih prvaka. Dvostruki strijelac za domaćina bio je Beg.

1.HMNL | Odgođen dvoboj Osijeka i Universitasa!

Utakmica 4.kola 1.HMNL između Osijeka i splitskog Universitasa je odgođena! Nakon što jučer nije odigran …

Šamija: “Vrijeme je da Dinamo napokon padne na Baldekinu!”

Nakon početnog šoka i velikog poraza protiv Olmissuma u prvom kolu momčad Crnice je u sljedeće dvije utakmice prvenstva …