2.HMNL-sjever | Zagreb 92 preokretom u Bjelovaru zadržao vrh!

Odigrani su preostali susreti 4.kola 2.HMNL-sjever. Petrinjčica je protiv Lošinja ostvarila najuvjerljiviju pobjedu kola. U uzbudljivom susretu Rab je slavio na gostovanju u Sisku, dok je Jesenje kod kuće nadigralo goste iz Novog Marofa. Najuzbudljivije je bilo u derbiju kola u kojem je Zagreb 92 velikim preokretom slavio na gostovanju u Bjelovaru, zadržavši tako maksimalan bodovni učinak i vrh ljestvice.

4.KOLO

PETRINJČICA – LOŠINJ  11:4 (5:1)
STRIJELCI: 1:0 Baniček (3′), 2:0 Marjanović (4′), 3:0 Gršić (7′), 3:1 Gadža (12′), 4:1 Gorup (15′), 5:1 Gršić (17′), 6:1 Marjanović (23′), 6:2 Saganić (25′), 7:2 Gršić (26′), 8:2 Gršić (27′), 8:3 Gadža (31′), 9:3 Baniček (34′), 10:3 Marjanović (35′), 11:3 Marjanović (38′), 11:4 Filković (39′)

Nakon prošlotjednog poraza kod Zagreba 92, Petrinjčica se na svom parketu protiv Lošinja vratila na pobjednički kolosjek. Momčad Gorana Oreškovića ostvarila je uvjerljivu pobjedu 11:4 koja vraća optimizam u borbi za vrh. U uvjerljivoj pobjedi Petrinjčice posebno su se istaknuli Marjanović i Gršić s po 4 postignuta zgoditka.

SISCIA – RAB  5:6 (2:2)
STRIJELCI: 1:0 Marović (1′), 1:1 Belobrajdić (11′), 1:2 Ivče (13′), 2:2 Deronjić (15′), 2:3 Ribarić (22′), 3:3 Cerjak (25′), 4:3 Deronjić (26′), 4:4 Ribarić (28′), 4:5 Belobrajdić (30′), 5:5 Živčić (37′), 5:6 Belobrajdić (40′)

U izuzetno zanimljivom i efikasnom susretu Rab je slavio u Sisku porazivši domaću Sisciu rezultatom 5:6! U uzbudljivosti dvoboja dovoljno govori podatak da ni u jednom trenutku jedna od momčadi nije imala veću prednost od jednog zgoditka. Najzaslužniji za pobjedu gostiju je Belobrajdić koji je postigao 3 zgoditka, a pobjednički zgoditak postigao je u poslijednjoj minuti susreta.

BJELOVAR – ZAGREB 92  6:7 (5:3)
STRIJELCI: 1:0 Kozić (2′), 1:1 Lovrić (6′), 2:1 ag-Ramljak (8′), 2:2 Lovrić (11′), 3:2 Habalija (14′), 4:2 ag-Ramljak (15′), 5:2 Cvitković (15′), 5:3 Mlinarić (19′), 5:4 Mlinarić (25′), 6:4 Cvitković (29′), 6:5 Mlinarić (31′), 6:6 Lovrić (36′), 6:7 Nikić (39′)

Derbiju dvije momčadi s vrha ljestvice, koje su u ovaj dvoboj ušle s maksimalnim bodovnim učinkom, opravdao je očekivanja i ponudio sjajan futsal. Štoviše, čak 13 zgoditaka i sjajan preokret gostiju više je no što se moglo i očekivati. Domaćin je imao velikih 5:2 u 15.minuti, da bi do konca susreta postigao tek jedan zgoditak. Gosti su predvođeni raspoloženim Lovrićem i Mlinarićem došli do velikog preokreta i zadržali maksimalan bodovni učinak, zadržavši se tako na vrhu ligaške ljestvice.

JESENJE – NOVI MAROF  6:2 (2:0)
STRIJELCI: 1:0 Švaljek (9′), 2:0 Kovačec (20′), 3:0 Majcenić (24′), 4:0 Presečki (33′), 5:0 Rumbak (37′), 6:0 Cvilko (38′), 6:1 Ključarić (40′), 6:2 Jakovljević (40′)

Branitelj naslova na svom je parketu uvjerljivo slavio protiv Novog Marofa i zadržao priključak s vrhom. Švaljek je u 9.minuti doveo Jesenje u vodstvo, a pred odlazak na odmor Kovačec zabija za 2:0! U nastavku su domaći preko Majcenića, Presečkog, Rumbaka i Cvilka došli do velikih 6:0, da bi prednost Jesenja u poslijednjoj minuti smanjili gosti s dva zgoditka za konačnih 6:2!

TABLICA

2.HMNL-Sjever

2.HMNL | Donesena odluka o popunjavanju lige!

Na temelju članka 40. pravilnika o radu Izvršnog Odbora (dalje: I.O.) HNS-a i njegovih tijela …

1.HMNL | Raspored i delegiranje polufinalne majstorice

Omiški Olmissum je trijumfom na gostovanju kod Futsal Dinama izborio plasman u finale doigravanja za …