Šibenik 1983 bolji od Mejaša, Kijevu protiv Heroja prvi bodovi!

Odigrane su poslijednje dvije utakmice 3.kola 2.HMNL-jug! Šibenik 1983 je u premijernom drugoligaškom nastupu pred svojim navijačima slavio protiv Mejaša rezultatom 4:3, dok je Kijevo prve ovosezonske bodove osvojilo slavivši na svom parketu protiv gostiju iz Vodica rezultatom 4:1!

ŠIBENIK 1983 – MEJAŠI  4:3 (2:0)
STRIJELCI: 1:0 Kosor (10′), 2:0 Prolić (11′), 3:0 Žumberac (23′), 3:1 Ramadža (25′), 4:1 Palavra (28′), 4:2 Ramadža (34′), 4:3 Jurjević (40′)

Oko 200 gledatelja došlo je vidjeti premijerni nastup šibenskih “narančastih” na svom parketu u drugoligaškom društvu. Momčad Andrije Bakule ostvarila je protiv splitskih Mejaša drugu ovosezonsku pobjedu. Golovima Kosora i Prolića imali su Šibenčani sigurnih 2:0 na poluvremenu, a u ranoj fazi nastavka iskusni Žumberac zabija za osjetnijih 3:0! u nastavku se gosti dvaput vraćaju u utakmicu golovima Ramadže, a gol Jurjevića u poslijednjoj minuti došao je prekasno da bi se ugrozila pobjeda domaćina.

KIJEVO – HEROJI 2007  4:1 (1:0)
STRIJELCI: 1:0 P.Knežević (17′), 2:0 Šućur (22′), 2:1 Radman (23′), 3:1 Knežević (38′), 4:1 Šućur (39′)

Kijevo je nakon poraza od Murtera i Hajduka u dvoboju protiv Heroja osvojilo prve ovosezonske bodove. Momčad Ive Podruga je pak u prva dva kola ostvarila pobjede, te je tako prekinut njihov pozitivan niz. Na koncu samo naizgled uvjerljivih 4:1, jer sve do same završnice domaćin je imao minimalnu prednost (2:1), da bi na koncu Petar Kenežević i Zvonimir Šućur još jednom zabili i potvrdili pobjedu domaćina.

TABLICA

2.HMNL-istok | Aureliji gradski derbi, trijumf Slatine kod Jakšića

Jučer su odigrani prvi susreti 20. kola 2.HMNL-istok. U gradskom derbiju Aurelia je kao gost …