logo 1. HMNL
1. HMNL

1.HMNL | Novo Vrijeme Apfel – Nacional

U uzvratnom susretu polufinala doigravanja za prvaka Hrvatske, Novo Vrijeme Apfel je slavilo protiv zagrebačkog Nacionala s minimalnih 1:0 izjednačivši tako ukupan omjer na 1:1! Pogodak odluke djelo je Duje Bajrušovića u 39.minuti, a odluka o finalistu tako je prolongirana za slijedeći tjedan kada će se u Fusio Centru odigrati novi susret ovih dvaju protivnika.

Gledatelja: 1400

NOVO VRIJEME APFEL – NACIONAL = 1:0 (0:0)

Prvi sudac: Krešimir Grgurević
Drugi sudac: Tomislav Katinić
Treći sudac: Kristijan Holsinger
Delegat: Marinko Tadić-Šutra
Mjeritelj vremena: Marinko Batur

NOVO VRIJEME APFEL: Elvis Perković, Mate Vuković (kap.), Jakov Grcić, Tome Vrcan, Ivan Buljan, Igor Osredkar, Toni Jelavić, Duje Bajrušović, Vedran Kazazić, Lovre Tomaš, Darijo Agić, Alen Fetić, Saša Babić, Mirko Vranješ, trener: Ivica Osibov

NACIONAL: Žarko Luketin, Bojan Kubović, Mislav Banek, Kujtim Morina (kap.), Donald Suvajac, Korab Morina, Dino Kovač, Dario Šestić, Igor Leskovar, Ivan Pavlić, Goran Ugarković, Željko Petrović, Anel Radmilović, trener: Robert Grdović

STRIJELCI: 1:0 Bajrušović (39.min.)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Novo Vrijeme Apfel 7 (4+3); Nacional 9 (5+4)

ŽUTI KARTONI: Bajrušović (4.min.), Osredkar (30.min.), Vuković (35.min.) – NOVO VRIJEME APFEL
Ko.Morina (2.min.), Ku.Morina (13.min.), Kubović 22.min.), Leskovar (31.min.), Šestić (39.min.) – NACIONAL

CRVENI KARTON: Petrović (30.min.) – NACIONAL

U uzvratnom susretu polufinala doigravanja za prvaka Hrvatske, Novo Vrijeme je u samoj završnici slomilo otpor gostiju i došlo do pobjede, te će odluka o drugom finalistu pasti u utorak kada je na rasporedu treći susret u zagrebačkom Fusio Centru.
Čak 8 žutih i 1 crveni karton vidjeli su gledatelji u gradskoj dvorani Makarska. Tvrda i neizvijesna utakmica, što je i razumljivo s obzirom na velik ulog koji susret nosi. Takvu utakmicu na koncu je odlučio jedan pogodak, onaj Duje Bajrušovića u pretposlijednjoj minuti susreta. Prethodno su domaći propustili iskoristiti prednost igrača više, nakon što je Petrović u 30.minuti isključen zbog namjernog prekršaja u izglednoj situaciji za postizanje zgoditka. No neiskorištena prednost igrača više na koncu se domaćinu nije “osvetila”, te ćemo u utorak gledati majstoricu u Zagrebu.

Kvalifikacije za 2.HMNL-jug | Porto Tolero na korak do povratka u 2.HMNL-jug

Nakon što su u prva četiri kola kvalifikacija za popunu 2.HMNL-jug slavili domaćini, jučer je …

Raspored i delegiranje službenih osoba 3. i 4. utakmice finala doigravanja

U petak i nedjelju na rasporedu su treći i četvrti susret finala doigravanja za prvaka …