spot_img
spot_img

2.HMNL-Centar | Sjajne pobjede Fotex Junajteda i Futsal Dinama II

Objavljeno:

Jučer su odigrani prvi susreti 3. kola 2.HMNL-centar. Nakon prošlotjednog poraza od Bjelovara, Fotex je u Petrinji ostvario drugu ovosezonsku pobjedu. Pobjedu je ostvarila i druga momčad Futsal Dinama koja je uvjerljivo slavila protiv Lošinja.

U nastavku opširnije…

PETRINJČICA – FOTEX JUNAJTED  4:8 (2:2)
STRIJELCI: 1:0 Lovrić (5′), 1:1 Hlišć (5′), 2:1 Matić (9′), 2:2 Žganec (15′), 2:3 Baneković (23′), 3:3 Papić (24′), 3:4 ag Dolovčak (27′), 3:5 Baneković (29′), 3:6 Hlišć (34′), 4:6 Papić (36′), 4:7 Žganec (36′), 4:8 Hajduk (38′)

U napetoj utakmici, osobito prvom poluvremenu, obje su momčadi naizmjenično dominirale terenom. Rezultat se neprekidno vraćao na izjednačeno, no taj je niz prekinut tek u drugom poluvremenu. Utakmicu je otvorio Lovrić zabivši za domaćine u 5. minuti, no samo nekoliko sekundi kasnije rezultat je izjednačio Hlišć. Za 2:1 u 9. je minuti zabio Matić, a mreža Petrinjčice tresla se tek 6 minuta kasnije kada Žganec zabija za 2:2. Za prvo vodstvo gostiju zabio je Baneković u 23. minuti, ali je Papić ponovno sve vratio na početak samo minutu kasnije. Autogolom Dolovčaka u 27. minuti Fotex je došao do nove prednosti koju nisu ispustili do kraja susreta. U 29. minuti po drugi put zabija Baneković, a 5 minuti kasnije drugi gol zabio je i Hlišć. Papić je u 36. minuti smanjio razliku, no to je bilo sve od domaćina. Dva posljednja pogotka za Varaždince dali su Žganec u 36. i Hajduk u 38. minuti za na koncu sigurnu pobjedu gostiju.

FUTSAL DINAMO II – LOŠINJ  8:3 (4:1)
STRIJELCI: 1:0 Došen (7′), 2:0 Renić (8′), 3:0 Vukelić (16′), 4:0 Renić (17′), 4:1 ag Pranjić (18′), 5:1 Sučić (26′), 6:1 Vukelić (30′), 6:2 Bednjanec (32′), 7:2 Renić (33′), 7:3 Cvitanović (36′), 8:3 Hren (38′)

Rezultatske neizvijesnosti nije bilo u drugom susretu u kojem je druga momčad Futsal Dinama ostvarila pobjedu protiv Lošinja. Zagrepčani su poveli u 7. minuti golom Došena, a već minutu kasnije Renić zabija za 2:0. Rezultat se nije mijenjao sve do 16. minute kada domaćin s dva gola u dvije minute dolazi do visokih 4:0. Autogolom Pranjića gosti su do odmora smanjili zaostatak, no u nastavku zagrebački “plavi” dolaze do sigurne pobjede. Na koncu sigurnih 8:3 uz hattrick Renića te dva gola Vukelića za privremeni skok “plavih” na vrh ljestvice s utakmicom više od Bjelovara koji će svoju susret 3. kola odigrati u srijedu.