spot_img
spot_img

2.HMNL | Liga za prvaka | Potpićan 98 ADT – Futsal Dinamo 2:3 (2:2)

Objavljeno:

U sjajnom atmosferi pred osamsto gledatelja u SD Mate Blažine Potpićan 98 ADT nije uspio doći do bodova protiv vodeće momčadi “Lige za prvaka” Futsal Dinama iz Zagreba. Poveli su gosti preko Franje da bi za domaćine izjednačio Lalić. Više od same igre veseli fer i sportsko navijanje kako domaćih navijača tako i gostujućih Bad Blue Boysa koji su u Labin došli u zavidnom broju. U nastavku možete pročitati izvještaj s utakmice…

Vrsta utakmice: Liga za prvaka 2.HMNL
Kolo: 3. kolo
Datum: 24.05.2015.
Vrijeme: 20:30
Dvorana: SD Mate Blažine, Labin
Gledatelja: 800

POTPIĆAN 98 ADT – FUTSAL DINAMO 2:3 (2:2)

Prvi sudac: Andrej Topić
Drugi sudac: Rino Pavlov
Treći sudac: Sendi Soldatić
Delegat: Vojislav Aladžić
Mjeritelj vremena: Edi Kodrin

POTPIĆAN 98 ADT: Starčić Danijel, Lalić Alen, Jasprica Ivan, Drndić Patrik, Drndić Keven, Funčić Roberto, Begić Tomas, Čeligija Dženan, Hoxha Vigan, Bojkić Sanel, Lukačić Marko, Škiljan Amer, Pećar Marko, Badrov Nikola, trener: Žarko Martedić

FUTSAL DINAMO: Škorić Goran, Capar Matija, Grgić Nikola, Đulvat Matija, Franja Antonio, Žunek Tomislav, Majić Ivan, Čošič Juraj, Pavlović Marko, Stipić Andrija, Purgar Doamgoj, Perković Nikola, Pezelj Filip, Šokota Tomo, trener: Mate Čuljak, pomoćni: Filip Andabaka

STRIJELCI: 0:1 Franja (3′), 1:1 Lalić (5′), 1:2 Perković (17′), 2:2 Jasprica (19′), 2:3 Perković (34′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Potpićan 98 ADT  8 (5+3); Futsal Dinamo 6 (4+2)

ŽUTI KARTONI: Čeligija (5′), Lalić (18′), Patrik Drndić (19′) – POTPIĆAN 98 ADT

IGRAČ UTAKMICE: Nikola Perković (Futsal Dinamo)

U sjajnoj atmosferi pred oko osamsto gledatelja Potpićan i Futsal Dinamo odigrali su lijepu utakmicu, a publika je svaki dobar potez nagradila pljeskom. Igrala se treća minuta kada loptu prima iskusni Franja te vara braniča i golmana za 0:1. Samo dvije minute nakon toga lalić iz slobodnog udarca iskosa zabija za 1:1. Nakon toga bilježimo prilike sa svake strane, a u sedamnaestoj minuti gosti dolaze do prednosti preko Perkovića koji nakon izrađene akcije iz auta gađa kut Starčićevih vratiju za 1:2. Samo dvije minute nakon toga Patrik Drndić i Jasprica izbacuju obranu Futsal Dinama te u nekoliko paseva dolaze do vratiju, a Jasprica zabija za 2:2. U drugo poluvrijeme bolje ulaze gosti te prijete u nekoliko navrata ali Starčić na golu Potpićna sve redom brani. U tridesetčetvrtoj minuti Futsal Dinamo ponovno dolazi u vodstvo. Perković sa vrha šesterca iz mjesta gađa kut vratiju Starčića te pogađa za konačnih 2:3. Probali su domaćini zadnjih pet minuta igrati sa golamnom-igračem ali bezuspješno. Treba istaknuti da se u ranoj fazi utakmice ozlijedio Domagoj Purgar te da na golu domaćina iz nepoznatih razloga nije bilo “hobotnice” Funčića, a zbog ozlijede nedostajao je i Dalibor Radusin. Sve u svemu jedna lijepa futsal utakmica sa fer i korektnim navijanjem kako domaćih tako i gostujućih navijača. Potpićan treba pobjedu protiv Aurelie da lakše dočeka Crnicu kod kuće dok Futsal Dinamo dočekuje Crnicu, a eventualna pobjeda značila bi cementiranje prve pozicije i odlazak u 1. HMNL.