-1.4 C
New York
spot_img
spot_img

2.HMNL-Zapad | Najava i rezultati 12.kola

Objavljeno:

Grobnik je u četvrtak slavio protiv Gorova dok je Rab na gostovanju kod Otočca isčupao vrijedne bodove. U ponedjeljak se u Labinu igra istarski “el klasiko”, a večeras se u Novigradu sastaju Histria Oprtalj i Kvarner.

19.03.2015., SD Mavrinci, Čavle
MNK Grobnik — MNK Gorovo 6:4

Grobnik je u četvrtak na domaćem terenu pobjedio Gorovo sa 6:4 te time učvrstio treću poziciju na prvenstvenoj ljestvici.

20.03.2015., SD Otočac, Otočac
MNK Otočac — MNK Rab 0:2

Rab je slavio na teškom gostovanju kod Otočca te se sada nalazi na četvrtom mjestu.

21.03.2015.,SD Novigrad, Novigrad
MNK Histria Oprtalj — MNK Kvarner 20:00

Histria Oprtalj i Kvarner igraju svoj susret večeras, a realno je za očekivati da će Histria slaviti te ostati u utrci s Potpićnom 98. ADT za prvo mjesto na Zapadu.

23.03.2015., SD Mate Blažina, Labin
MNK Albona — MNK Potpićan 98 ADT 21:00

Albona i Potpićan 98. ADT u Labinu igraju istarski “el klasiko”. Iako je momčad Potpićna 98. ADT u svim segmentima bolja momčad Albona će učiniti sve da iz susreta izađe neporažena.

2.Zapad | 12.kolo

DatumDomaćinVrijeme/RezultatiGostDvorana
2014-03-05 18:00:0005.03.20143 - 0
SD Sutinska vrela
2014-06-15 19:00:0015.06.20143 - 0
Zagreb
2014-09-25 20:00:0025.09.20140 - 3
SD Dom sportova 2
2014-09-26 20:00:2326.09.20142 - 2
SD Dom sportova 2
2014-09-26 20:00:5226.09.20143 - 2
SD Bilankuša
2014-09-26 20:00:5926.09.20142 - 2
SD Dom športova
2014-09-26 21:00:2926.09.20143 - 4
ŠD Brod
2014-09-27 19:00:5427.09.20145 - 5
SD Martinovka
2014-09-27 19:00:5627.09.201410 - 4
SD Dom sportova Ploča
2014-09-27 20:00:2027.09.20142 - 6
ŠD Murterski škoji
2014-09-27 20:00:2127.09.20144 - 3
DOŠ Novi Marof
2014-09-27 21:15:0027.09.20144 - 0
SC Gripe
2014-09-28 18:00:2028.09.20145 - 3
SD Baldekin
2014-09-28 18:15:2928.09.20143 - 3
SD Vinko Kandija
2014-09-28 20:30:2328.09.20145 - 3
SC Gripe
2014-10-03 00:00:0103.10.20142 - 1
SD Vinko Kandija
2014-10-03 00:00:0803.10.20145 - 2
SC Gripe
2014-10-03 00:00:1603.10.20142 - 3
GSD Metković
2014-10-03 00:00:2003.10.20145 - 2
SD Baldekin
2014-10-03 00:00:2203.10.20146 - 2
SC Gripe
2014-10-03 00:00:3403.10.20148 - 1
SD Lovro Monti
2014-10-03 07:30:2803.10.2014MNK Zrinjski2 - 0MNK Centar
2014-10-03 19:00:3203.10.20144 - 1
SD Gospino polje
2014-10-03 20:00:0703.10.20142 - 3
ŠD Zrinjevac
2014-10-03 20:15:4403.10.20144 - 0
GSC Makarska
2014-10-03 20:30:5703.10.20146 - 3
ŠD Murterski škoji
2014-10-04 20:00:2804.10.20142 - 1
SC Gripe
2014-10-05 18:00:1605.10.2014MNK Kaskada3 - 3MNK Brotnjo
2014-10-05 18:00:3305.10.2014MNK Seljak4 - 3KMF Sokrates
2014-10-07 20:00:5207.10.2014KMF Čelinac1 - 4KMF Tango
2014-10-08 18:45:1008.10.2014KMF Leotar8 - 1MNK Bosna Kompred
2014-10-08 19:00:5408.10.20142 - 3
SD Martinovka
2014-10-08 19:30:1308.10.20144 - 6
DOŠ Mejaši
2014-10-08 20:00:4308.10.2014MNK Mostar SG4 - 1KMF Nevesinje
2014-10-09 20:45:4809.10.20143 - 2
SD Vinko Kandija
2014-10-10 17:00:0810.10.20141 - 3
SD Bilankuša
2014-10-10 17:30:4410.10.20145 - 2
Fusio centar
2014-10-10 18:00:5710.10.20143 - 0
SD Dom sportova 2
2014-10-10 20:00:0210.10.2014MNK Mostar SG2 - 2MNK Zrinjski
2014-10-10 20:01:0010.10.2014MNK Brotnjo6 - 2KMF Leotar
2014-10-10 20:01:5010.10.2014KMF Tango3 - 1MNK Seljak
2014-10-10 20:02:4010.10.2014MNK Bosna Kompred6 - 3KMF Čelinac
2014-10-10 20:03:2610.10.2014MNK Centar6 - 3MNK Kaskada
2014-10-10 20:04:0110.10.2014KMF Nevesinje5 - 5KMF Sokrates
2014-10-11 17:00:4411.10.201410 - 3
ŠD Murterski škoji
2014-10-11 18:30:4011.10.20141 - 4
SD Dom športova
2014-10-11 19:00:0511.10.20143 - 2
SD Dom sportova Ploča
2014-10-11 19:00:5511.10.20145 - 3
2014-10-11 19:00:5511.10.20143 - 0
2014-10-11 19:30:1311.10.20147 - 5
2014-10-11 19:30:1911.10.20144 - 2
2014-10-11 20:00:0211.10.20141 - 8
DOŠ Novi Marof
2014-10-11 20:00:0911.10.20142 - 7
SC Gripe
2014-10-12 17:00:4312.10.20145 - 7
2014-10-12 17:45:3512.10.20146 - 1
2014-10-12 20:00:4912.10.20142 - 9
ŠD Brod
2014-10-12 20:30:2912.10.20144 - 1
SC Gripe
2014-10-15 22:00:0815.10.20141 - 3
2014-10-16 20:00:4516.10.20145 - 0
SD Gospino polje
2014-10-16 20:30:4316.10.20145 - 4
2014-10-17 18:00:4617.10.20144 - 5
2014-10-17 19:30:3717.10.20143 - 6
Fusio centar
2014-10-17 20:00:3717.10.20143 - 3
ŠD Zrinjevac
2014-10-17 20:15:2017.10.20147 - 3
GSC Makarska
2014-10-17 20:45:2717.10.20143 - 0
2014-10-18 00:00:1418.10.20143 - 4
2014-10-18 00:00:1718.10.201410 - 0
2014-10-18 00:00:5818.10.20148 - 1
2014-10-18 19:00:5818.10.20142 - 2
SD Sutinska vrela
2014-10-18 20:00:4518.10.20147 - 2
SD Martinovka
2014-10-18 20:00:5518.10.20143 - 3
SC Gripe
2014-10-18 21:15:0318.10.20146 - 1
SD Baldekin
2014-10-19 00:00:4819.10.20146 - 4
2014-10-19 17:30:4819.10.20148 - 2
2014-10-19 18:00:0619.10.20140 - 3
SC Gripe
2014-10-19 18:00:4119.10.20142 - 4
2014-10-19 18:00:5019.10.2014MNK Kastav2 - 2MNK Gorovo
2014-10-19 18:30:4619.10.20141 - 4
SD Vinko Kandija
2014-10-19 19:00:1419.10.20146 - 3
SD Lovro Monti
2014-10-19 19:00:3419.10.20143 - 4
GSD Metković
2014-10-19 20:00:2119.10.20144 - 1
SC Gripe
2014-10-19 20:40:4119.10.20145 - 9
SD Sutinska vrela
2014-10-22 19:30:5522.10.20146 - 2
Fusio centar
2014-10-24 20:20:1124.10.20148 - 3
SD Sutinska vrela
2014-10-24 20:30:2624.10.20143 - 0
Fusio centar
2014-10-25 00:00:0125.10.20143 - 1
2014-10-25 00:00:5025.10.201411 - 5
2014-10-25 00:00:5625.10.20145 - 0
2014-10-25 16:15:1125.10.20141 - 11
SD Vinko Kandija
2014-10-25 16:15:3025.10.20146 - 2
SC Gripe
2014-10-25 19:00:2525.10.20142 - 10
2014-10-25 20:00:0825.10.20145 - 2
ŠD Murterski škoji
2014-10-25 20:00:5425.10.20148 - 3
2014-10-25 20:00:5725.10.20145 - 1
2014-10-25 20:30:0725.10.20141 - 1
SD Dom sportova Ploča
2014-10-26 14:30:2026.10.20145 - 5
2014-10-26 20:00:5026.10.20141 - 4
SC Gripe
2014-10-27 20:30:4427.10.20144 - 4
2014-10-27 21:00:2027.10.20143 - 3
SD Sutinska vrela
2014-10-29 21:15:4029.10.20145 - 2
SD OŠ Rugvica
2014-10-30 18:30:1130.10.20146 - 8
SD Lovro Monti
2014-10-30 22:00:5230.10.20148 - 4
2014-10-31 19:00:1031.10.20145 - 1
2014-11-01 00:00:3101.11.20144 - 6
2014-11-01 00:00:3501.11.20142 - 2
2014-11-01 00:00:5401.11.20142 - 1
2014-11-01 18:00:1501.11.2014KMF Čelinac 18:00:1518:00MNK Mostar SG
2014-11-01 18:00:1601.11.2014KMF Leotar 18:00:1618:00MNK Zrinjski
2014-11-01 18:00:1901.11.2014KMF Sokrates 18:00:1918:00MNK Brotnjo
2014-11-01 18:00:2101.11.2014KMF Tango 18:00:2118:00MNK Bosna Kompred
2014-11-01 18:00:3301.11.2014MNK Seljak 18:00:3318:00MNK Centar
2014-11-01 18:00:4701.11.2014MNK Kaskada 18:00:4718:00KMF Nevesinje
2014-11-01 21:00:3201.11.201412 - 5
2014-11-02 18:00:2402.11.20146 - 4
2014-11-04 18:30:5604.11.20142 - 2
SD Bilankuša
2014-11-04 19:00:0604.11.20142 - 1
SD Dom športova
2014-11-04 19:30:0804.11.20144 - 3
DOŠ Novi Marof
2014-11-04 19:30:0804.11.20145 - 2
ŠD Brod
2014-11-04 21:00:5504.11.20144 - 7
2014-11-05 19:30:1605.11.20143 - 2
SD Mocire
2014-11-07 18:00:1207.11.20149 - 2
2014-11-07 19:30:1607.11.20143 - 1
Fusio centar
2014-11-07 19:30:3507.11.20148 - 5
SD Lovro Monti
2014-11-07 20:00:0307.11.20142 - 5
ŠD Zrinjevac
2014-11-07 20:00:0507.11.20143 - 1
SD Bilankuša
2014-11-07 20:30:1607.11.20149 - 1
2014-11-07 20:45:0907.11.20145 - 3
2014-11-07 21:30:3807.11.20146 - 2
SD Baldekin
2014-11-08 00:00:0308.11.20143 - 6
Fusio centar
2014-11-08 00:00:3408.11.20148 - 8
2014-11-08 00:00:3808.11.20140 - 4
SD Sutinska vrela
2014-11-08 00:00:4008.11.20142 - 4
2014-11-08 00:00:5508.11.20143 - 2
2014-11-08 18:00:0508.11.2014KMF Nevesinje 18:00:0518:00MNK Bosna Kompred
2014-11-08 18:00:0808.11.2014MNK Mostar SG 18:00:0818:00MNK Seljak
2014-11-08 18:00:1208.11.20149 - 2
SD Martinovka
2014-11-08 18:00:3108.11.2014MNK Brotnjo 18:00:3118:00KMF Tango
2014-11-08 18:00:5108.11.2014MNK Zrinjski 18:00:5118:00KMF Čelinac
2014-11-08 18:00:5208.11.2014MNK Centar 18:00:5218:00KMF Sokrates
2014-11-08 18:00:5608.11.2014MNK Kaskada 18:00:5618:00KMF Leotar
2014-11-08 20:00:2208.11.20145 - 1
GSD Metković
2014-11-08 20:15:1108.11.20147 - 1
GSC Makarska
2014-11-08 20:30:0908.11.20142 - 2
SD Gospino polje
2014-11-08 20:30:3108.11.20144 - 8
2014-11-09 00:00:3109.11.201410 - 7
2014-11-09 16:00:3409.11.20146 - 2
SC Gripe
2014-11-09 18:00:4009.11.20143 - 7
SC Gripe
2014-11-09 19:00:0109.11.20147 - 1
Osijek
2014-11-09 20:00:4009.11.20142 - 3
SD Vinko Kandija
2014-11-09 21:00:3409.11.20145 - 1
2014-11-13 20:30:3513.11.20140 - 4
2014-11-14 18:00:3614.11.20144 - 3
Fusio centar
2014-11-14 19:15:4214.11.20144 - 3
SD Dom sportova 2
2014-11-14 19:30:5814.11.20142 - 1
DOŠ Novi Marof
2014-11-14 20:30:2314.11.20144 - 4
ŠD Murterski škoji
2014-11-14 20:30:4714.11.20141 - 3
ŠD Brod
2014-11-15 17:00:5115.11.20142 - 1
SD Dom sportova Ploča
2014-11-15 18:00:1115.11.20140 - 1
ŠD Murterski škoji
2014-11-15 18:00:1215.11.20143 - 2
SC Gripe
2014-11-15 18:00:4215.11.20142 - 0
SD Dom športova
2014-11-15 19:00:0415.11.20148 - 5
2014-11-15 19:30:1415.11.20142 - 5
DOŠ Mejaši
2014-11-15 20:15:3915.11.20143 - 3
SC Gripe
2014-11-15 20:30:3215.11.20147 - 3
2014-11-15 21:00:5615.11.20144 - 1
2014-11-16 16:15:4416.11.20143 - 3
SD Vinko Kandija
2014-11-16 17:00:4216.11.20141 - 1
2014-11-16 19:00:5216.11.20140 - 3
2014-11-17 17:30:2717.11.20145 - 5
2014-11-17 20:30:0017.11.2014 20:30:0020:30
2014-11-17 20:30:5817.11.20144 - 11
2014-11-17 20:45:4017.11.201410 - 6
2014-11-17 20:45:5717.11.20142 - 6
2014-11-17 21:30:1617.11.20144 - 9
SD Vinko Kandija
2014-11-18 21:00:2918.11.2014MNK Kastav4 - 6MNK Kvarner
2014-11-20 19:30:0920.11.20142 - 6
2014-11-21 19:00:0821.11.20141 - 4
SD Gospino polje
2014-11-21 19:00:3521.11.20147 - 3
SD Dom športova
2014-11-21 20:00:4021.11.20144 - 2
SD Bilankuša
2014-11-21 20:30:0921.11.20145 - 6
2014-11-21 20:30:2521.11.20143 - 7
2014-11-21 20:30:3521.11.20145 - 3
ŠD Zrinjevac
2014-11-21 21:00:5321.11.20143 - 8
Fusio centar
2014-11-22 18:00:0322.11.2014MNK Seljak 18:00:0318:00MNK Zrinjski
2014-11-22 18:00:0722.11.2014MNK Bosna Kompred 18:00:0718:00MNK Brotnjo
2014-11-22 18:00:1422.11.2014KMF Leotar 18:00:1418:00KMF Nevesinje
2014-11-22 18:00:3622.11.2014KMF Sokrates 18:00:3618:00MNK Mostar SG
2014-11-22 18:00:4322.11.2014KMF Čelinac 18:00:4318:00MNK Kaskada
2014-11-22 18:00:5922.11.2014KMF Tango 18:00:5918:00MNK Centar
2014-11-22 19:00:0422.11.20145 - 3
SD Martinovka
2014-11-22 19:45:2822.11.20145 - 12
Osijek
2014-11-22 20:00:1122.11.20145 - 7
GSD Metković
2014-11-22 20:00:3322.11.20144 - 2
SD Vinko Kandija
2014-11-22 20:00:3822.11.20145 - 2
2014-11-22 20:15:5322.11.20142 - 2
SD Baldekin
2014-11-22 21:00:0222.11.2014MNK Kvarner3 - 5MNK Gorovo
2014-11-22 21:45:2422.11.20142 - 6
SD Sutinska vrela
2014-11-23 00:00:1523.11.20146 - 3
2014-11-23 16:00:1323.11.20143 - 3
SC Gripe
2014-11-23 17:00:1923.11.20143 - 1
2014-11-23 19:00:5723.11.20148 - 1
2014-11-23 20:30:3023.11.20144 - 4
Fusio centar
2014-11-24 16:00:3024.11.20143 - 2
SD Vinko Kandija
2014-11-24 17:30:5824.11.20143 - 0
2014-11-24 20:00:2124.11.20140 - 2
SC Gripe
2014-11-24 21:00:5524.11.20147 - 5
2014-11-28 18:30:3528.11.20148 - 1
Fusio centar
2014-11-28 18:30:5928.11.201410 - 6
DOŠ Petrinja
2014-11-28 19:00:0428.11.20145 - 1
SC Gripe
2014-11-28 19:00:2428.11.20145 - 2
2014-11-28 19:30:4228.11.20146 - 4
SD Lovro Monti
2014-11-28 20:00:4028.11.20142 - 2
2014-11-28 20:15:5128.11.20145 - 1
GSC Makarska
2014-11-28 20:30:2628.11.20144 - 1
ŠD Murterski škoji
2014-11-28 20:30:2928.11.20146 - 0
ŠD Brod
2014-11-28 20:45:5028.11.20142 - 7
SD Sutinska vrela
2014-11-29 17:00:0129.11.20143 - 6
2014-11-29 18:00:0229.11.2014KMF Leotar 18:00:0218:00KMF Čelinac
2014-11-29 18:00:0529.11.2014MNK Centar 18:00:0518:00MNK Bosna Kompred
2014-11-29 18:00:2329.11.2014MNK Mostar SG 18:00:2318:00KMF Tango
2014-11-29 18:00:4129.11.2014KMF Nevesinje 18:00:4118:00MNK Brotnjo
2014-11-29 18:00:4329.11.2014MNK Zrinjski 18:00:4318:00KMF Sokrates
2014-11-29 18:00:5129.11.2014MNK Kaskada 18:00:5118:00MNK Seljak
2014-11-29 18:00:5729.11.201411 - 2
ŠD Murterski škoji
2014-11-29 19:00:3029.11.20143 - 1
DOŠ Novi Marof
2014-11-29 20:00:5529.11.20142 - 2
SC Gripe
2014-11-30 17:00:4730.11.20145 - 3
SC Gripe
2014-11-30 19:00:2930.11.201410 - 7
2014-11-30 19:00:5030.11.20142 - 8
SD Brezovica
2014-11-30 19:00:5430.11.20142 - 4
2014-11-30 19:30:4730.11.20141 - 1
SD Dom sportova Ploča
2014-11-30 19:30:5030.11.20144 - 3
2014-11-30 20:15:4030.11.20145 - 8
SC Gripe
2014-12-01 19:15:3501.12.20143 - 10
2014-12-01 20:45:2301.12.20148 - 5
2014-12-01 21:00:4301.12.20145 - 0
SD Dražen Petrović
2014-12-05 19:00:1005.12.20140 - 4
SD Dom športova
2014-12-05 19:15:2305.12.20147 - 4
SD Dom sportova Ploča
2014-12-05 19:30:3005.12.20141 - 8
SD Dom sportova 2
2014-12-05 19:30:4305.12.20143 - 6
SD Martinovka
2014-12-05 19:30:5905.12.20144 - 4
DOŠ Novi Marof
2014-12-05 20:00:2405.12.20143 - 3
SD Bilankuša
2014-12-05 20:30:5505.12.20140 - 0
ŠD Zrinjevac
2014-12-06 00:00:4506.12.20142 - 7
2014-12-06 16:15:2306.12.20143 - 3
SD Vinko Kandija
2014-12-06 17:00:3606.12.20147 - 3
2014-12-06 18:00:0506.12.2014MNK Bosna Kompred 18:00:0518:00MNK Mostar SG
2014-12-06 18:00:0506.12.20144 - 3
2014-12-06 18:00:1406.12.2014MNK Brotnjo 18:00:1418:00MNK Centar
2014-12-06 18:00:2706.12.2014KMF Sokrates 18:00:2718:00MNK Kaskada
2014-12-06 18:00:4406.12.2014KMF Tango 18:00:4418:00MNK Zrinjski
2014-12-06 18:00:5306.12.2014MNK Seljak 18:00:5318:00KMF Leotar
2014-12-06 18:00:5606.12.2014KMF Čelinac 18:00:5618:00KMF Nevesinje
2014-12-06 18:30:2906.12.20146 - 7
2014-12-06 20:00:1506.12.201410 - 3
GSD Metković
2014-12-06 20:00:2706.12.20145 - 3
SC Gripe
2014-12-06 20:15:2606.12.20145 - 1
SD Baldekin
2014-12-06 20:30:1706.12.20144 - 4
SC Gripe
2014-12-11 18:15:5311.12.20146 - 4
GSC Makarska
2014-12-11 20:00:2511.12.20144 - 3
ŠD Murterski škoji
2014-12-12 18:00:0712.12.20148 - 2
SC Gripe
2014-12-12 19:00:3512.12.20146 - 3
SD Gospino polje
2014-12-12 20:30:3012.12.20141 - 4
ŠD Brod
2014-12-12 20:30:4712.12.20148 - 2
Fusio centar
2014-12-13 18:00:1513.12.2014KMF Leotar 18:00:1518:00KMF Sokrates
2014-12-13 18:00:2413.12.2014MNK Zrinjski 18:00:2418:00MNK Bosna Kompred
2014-12-13 18:00:3413.12.2014MNK Kaskada 18:00:3418:00KMF Tango
2014-12-13 18:00:4013.12.2014KMF Nevesinje 18:00:4018:00MNK Centar
2014-12-13 18:00:4313.12.20142 - 2
ŠD Murterski škoji
2014-12-13 18:00:4713.12.2014KMF Čelinac 18:00:4718:00MNK Seljak
2014-12-13 18:00:5213.12.2014MNK Mostar SG 18:00:5218:00MNK Brotnjo
2014-12-13 18:30:5513.12.20146 - 8
SD Vinko Kandija
2014-12-13 19:30:4613.12.20142 - 1
DOŠ Mejaši
2014-12-14 17:30:5314.12.20146 - 0
SC Gripe
2014-12-14 19:00:4514.12.20145 - 5
SD Lovro Monti
2014-12-14 19:45:4614.12.20142 - 8
SC Gripe
2014-12-20 18:00:1120.12.2014MNK Bosna Kompred 18:00:1118:00MNK Kaskada
2014-12-20 18:00:1420.12.2014MNK Centar 18:00:1418:00MNK Mostar SG
2014-12-20 18:00:2720.12.2014MNK Seljak 18:00:2718:00KMF Nevesinje
2014-12-20 18:00:4920.12.2014MNK Brotnjo 18:00:4918:00MNK Zrinjski
2014-12-20 18:00:5620.12.2014KMF Sokrates 18:00:5618:00KMF Čelinac
2014-12-20 18:00:5920.12.2014KMF Tango 18:00:5918:00KMF Leotar
2015-01-23 18:45:4223.01.20158 - 2
GSC Makarska
2015-01-23 20:00:0323.01.20153 - 2
Osijek, ŠD Zrinjevac
2015-01-24 20:00:0924.01.20158 - 2
SD Gospino polje
2015-01-24 20:00:1324.01.20153 - 2
SC Gripe
2015-01-24 20:15:5924.01.20152 - 1
SD Murterski škoji
2015-01-24 20:30:3624.01.20155 - 0
Fusio centar
2015-01-30 20:00:3830.01.20151 - 9
DOŠ Novi Marof
2015-01-30 20:00:5430.01.20155 - 9
SD Bilankuša
2015-01-30 20:30:0830.01.20158 - 7
ŠD Brod
2015-01-30 20:30:2230.01.20157 - 4
Fusio centar
2015-01-30 21:00:4830.01.20152 - 3
SD Dom športova
2015-01-31 18:20:5431.01.20152 - 4
SD Sutinska vrela
2015-02-15 17:00:0315.02.20154 - 1
SD Martinovka
2015-02-15 19:00:2515.02.20152 - 9
SD Baldekin
2015-02-15 19:45:1315.02.20152 - 1
SD Gospino polje
2015-02-15 20:00:4015.02.20155 - 1
SC Gripe
2015-02-15 20:00:4015.02.20152 - 2
ŠD Zrinjevac
2015-02-17 18:30:3917.02.20159 - 1
GSC Makarska
2015-02-19 23:03:3419.02.2015 23:03:3423:03
SC Gripe
2015-02-20 18:00:0720.02.20154 - 2
SD Dom športova
2015-02-20 19:30:3720.02.20155 - 4
ŠD Brod
2015-02-20 20:00:3920.02.20153 - 1
SD Bilankuša
2015-02-20 20:30:1420.02.20152 - 2
SD Murterski škoji
2015-02-20 20:30:3920.02.20150 - 7
Fusio centar
2015-02-21 16:45:2921.02.20153 - 0
SD Vinko Kandija
2015-02-21 18:30:2021.02.20156 - 2
DOŠ Novi Marof
2015-02-21 20:00:1221.02.20156 - 5
DOŠ Mejaši
2015-02-21 20:00:3921.02.20152 - 6
GSD Metković
2015-02-22 15:45:2222.02.20154 - 1
DOŠ Trilj
2015-02-22 19:30:5522.02.20153 - 2
SD Lovro Monti
2015-02-22 20:00:1922.02.20152 - 6
SC Gripe
2015-02-27 19:00:3927.02.20153 - 2
SD Gospino polje
2015-02-27 19:30:1827.02.20150 - 1
SD Martinovka
2015-02-27 19:45:5427.02.20157 - 2
SC Gripe
2015-02-27 20:00:3227.02.20154 - 2
ŠD Zrinjevac
2015-02-27 20:30:0627.02.20155 - 0
DOŠ Mejaši
2015-02-28 17:00:2828.02.20157 - 2
SD Dom sportova Ploča
2015-02-28 19:00:3328.02.20154 - 1
ŠD Murterski škoji
2015-02-28 19:45:0228.02.20150 - 1
GSC Makarska
2015-02-28 20:15:0028.02.20153 - 3
SD Dom sportova 2
2015-03-01 00:00:4601.03.2015 00:00:4600:00
2015-03-01 15:30:4901.03.20151 - 4
SC Gripe
2015-03-01 16:30:1501.03.20155 - 5
SD Vinko Kandija
2015-03-01 21:15:4901.03.20154 - 0
SC Gripe
2015-03-05 00:00:1305.03.2015 00:00:1300:00
2015-03-06 18:00:5406.03.20155 - 6
DOŠ Petrinja
2015-03-06 19:30:2106.03.20153 - 3
ŠD Brod
2015-03-06 19:30:4506.03.20158 - 4
SD Dom športova
2015-03-06 19:45:4506.03.20152 - 8
DOŠ Novi Marof
2015-03-06 20:30:0006.03.20152 - 5
SD Murterski škoji
2015-03-06 21:00:1006.03.20151 - 11
SD Sutinska vrela
2015-03-07 00:00:2607.03.2015 00:00:2600:00
SD Sutinska vrela
2015-03-07 16:00:2707.03.20158 - 5
SD Baldekin
2015-03-07 18:00:1507.03.20156 - 0
SC Gripe
2015-03-07 19:00:0707.03.20155 - 3
SD Lovro Monti
2015-03-07 20:00:4407.03.20151 - 2
GSD Metković
2015-03-07 20:15:5107.03.20157 - 4
DOŠ Trilj
2015-03-07 20:30:3007.03.20151 - 6
Fusio centar
2015-03-08 20:00:2008.03.20151 - 2
SC Gripe
2015-03-08 20:30:3508.03.20154 - 3
SD Vinko Kandija
2015-03-08 21:30:1108.03.20155 - 2
SD Sutinska vrela
2015-03-09 14:47:5809.03.2015 14:47:5814:47
2015-03-09 14:48:5909.03.20155 - 3
2015-03-09 14:51:1909.03.20154 - 8
2015-03-09 14:51:5309.03.20151 - 8
2015-03-09 15:03:0009.03.2015 15:03:0015:03
2015-03-09 15:03:2509.03.20150 - 3
2015-03-09 15:05:0309.03.2015 15:05:0315:05
2015-03-09 15:07:5909.03.2015 15:07:5915:07
2015-03-09 15:08:2809.03.20154 - 0
2015-03-09 15:10:1609.03.20154 - 9
2015-03-09 15:10:4909.03.2015 15:10:4915:10
2015-03-09 15:11:4309.03.201518 - 0
2015-03-10 15:04:3110.03.20159 - 0
2015-03-11 17:12:3111.03.20152 - 2
2015-03-11 17:12:5911.03.20158 - 2
2015-03-11 17:13:3011.03.20152 - 3
2015-03-11 17:15:1211.03.201510 - 4
2015-03-11 17:15:4911.03.20157 - 6
2015-03-11 17:16:2111.03.20151 - 6
2015-03-11 17:17:0411.03.20151 - 3
2015-03-11 17:18:4911.03.20154 - 7
2015-03-11 17:19:1611.03.20156 - 8
2015-03-11 17:19:3911.03.20153 - 0
2015-03-11 17:20:0511.03.20155 - 3
2015-03-11 17:21:0311.03.20153 - 6
2015-03-11 17:21:2711.03.20157 - 6
2015-03-11 17:21:5211.03.20155 - 12
2015-03-11 17:22:2111.03.20153 - 0
2015-03-11 17:25:4611.03.20156 - 3
2015-03-11 17:27:1511.03.20157 - 8
2015-03-11 17:27:4611.03.20159 - 3
2015-03-11 17:28:0711.03.20153 - 3
2015-03-11 17:28:3811.03.2015 17:28:3817:28
2015-03-11 17:28:5811.03.2015 17:28:5817:28
2015-03-11 17:29:2011.03.2015 17:29:2017:29
2015-03-11 17:29:4811.03.2015 17:29:4817:29
2015-03-11 17:30:2411.03.2015 17:30:2417:30
2015-03-11 17:30:4411.03.2015 17:30:4417:30
2015-03-11 17:31:1411.03.2015 17:31:1417:31
2015-03-11 17:31:3311.03.2015 17:31:3317:31
2015-03-12 19:00:3912.03.2015 19:00:3919:00
2015-03-13 19:30:4013.03.20155 - 9
SD Tisno
2015-03-13 20:00:2013.03.20150 - 1
2015-03-13 21:00:3413.03.20155 - 0
Fusio centar
2015-03-13 21:00:5613.03.20150 - 6
SD Dražen Petrović
2015-03-14 16:00:1814.03.2015MNK Gorovo9 - 6MNK Kastav
2015-03-14 18:00:2614.03.20151 - 1
SD Dom sportova Ploča
2015-03-14 19:00:4114.03.201511 - 0
SD OŠ Rugvica
2015-03-14 20:00:0614.03.20154 - 3
SC Gripe
2015-03-14 20:00:1114.03.20154 - 5
DOŠ Mejaši
2015-03-15 15:30:5215.03.20157 - 2
SC Gripe
2015-03-15 17:30:5715.03.20152 - 5
SD Vinko Kandija
2015-03-16 21:00:4816.03.20154 - 0
2015-03-20 00:00:0120.03.2015 00:00:0100:00
Zagreb
2015-03-20 00:00:1620.03.20152 - 6
SD Sutinska vrela
2015-03-20 00:00:1820.03.20156 - 3
SD Sutinska vrela
2015-03-20 00:00:4120.03.20151 - 2
DOŠ Petrinja
2015-03-20 18:00:4020.03.20157 - 0
SC Gripe
2015-03-20 19:00:1820.03.20150 - 2
2015-03-21 20:00:0521.03.20152 - 7
DOŠ Mejaši
2015-03-21 20:00:4221.03.201514 - 0
2015-03-21 20:30:3521.03.20158 - 4
SD Baldekin
2015-03-21 20:30:5021.03.20157 - 3
GSD Metković
2015-03-22 16:30:1222.03.20152 - 3
SD Vinko Kandija
2015-03-22 17:14:0422.03.20152 - 6
2015-03-22 21:00:0122.03.20154 - 3
SC Gripe
2015-03-23 21:00:2723.03.20151 - 7
2015-03-26 19:00:3826.03.20150 - 3
2015-03-26 20:45:4826.03.20156 - 5
2015-03-27 00:00:0527.03.2015 00:00:0500:00
SD Sutinska vrela
2015-03-27 00:00:0727.03.20157 - 3
Sisak
2015-03-27 00:00:1727.03.20158 - 2
SD OŠ Rugvica
2015-03-27 00:00:2227.03.20155 - 1
SD Dom športova
2015-03-27 17:45:3427.03.20154 - 2
SD Gospino polje
2015-03-27 19:30:1927.03.20153 - 4
SD Martinovka
2015-03-27 19:30:3827.03.20156 - 3
GSC Makarska
2015-03-27 20:00:0127.03.20156 - 1
SD Bilankuša
2015-03-27 20:00:1027.03.20151 - 2
ŠD Zrinjevac
2015-03-27 20:00:1527.03.2015 20:00:1520:00
2015-03-28 15:00:2328.03.20153 - 2
DOŠ Mejaši
2015-03-28 16:00:1828.03.20155 - 2
SD Dom sportova Ploča
2015-03-28 20:15:1728.03.20157 - 3
SC Gripe
2015-03-28 20:15:4728.03.20151 - 3
SD Vinko Kandija
2015-03-28 20:30:0428.03.20155 - 0
SD Dom sportova 2
2015-03-28 20:30:4928.03.20153 - 6
SD Tisno
2015-03-29 21:15:5729.03.20151 - 3
SC Gripe
2015-04-01 19:30:2601.04.20154 - 5
ŠD Brod
2015-04-01 20:00:3701.04.201511 - 1
Fusio centar
2015-04-02 19:15:0902.04.20154 - 1
SC Gripe
2015-04-02 19:30:4802.04.20154 - 5
DOŠ Novi Marof
2015-04-02 20:30:0302.04.20155 - 2
GSC Makarska
2015-04-04 19:45:1804.04.20152 - 1
SD Mocire
2015-04-07 19:30:3907.04.20153 - 3
SD Gospino polje
2015-04-07 20:00:5807.04.20159 - 1
ŠD Zrinjevac
2015-04-07 20:15:3007.04.20156 - 0
SD Dom športova
2015-04-07 20:45:0607.04.20153 - 3
SD Martinovka
2015-04-08 20:00:2908.04.20154 - 6
SD Bilankuša
2015-04-08 20:20:1308.04.20151 - 1
SD Dom sportova 2
2015-04-08 20:30:1108.04.2015 20:30:1120:30
2015-04-10 18:00:0910.04.20153 - 1
SC Gripe
2015-04-10 20:00:0010.04.20154 - 1
SD Gospino polje
2015-04-10 20:00:0010.04.20154 - 2
Fusio centar
2015-04-10 20:00:1210.04.20157 - 4
GSC Makarska
2015-04-10 20:00:2510.04.20159 - 8
SD Murterski škoji
2015-04-10 20:00:3910.04.201510 - 2
SC Gripe
2015-04-10 20:00:4610.04.20151 - 2
ŠD Brod
2015-04-11 21:00:1511.04.20159 - 4
GSD Metković
2015-04-12 16:00:1312.04.20153 - 7
SC Gripe
2015-04-12 16:00:5512.04.20150 - 3
2015-04-12 19:00:0612.04.20153 - 0
2015-04-12 19:00:2112.04.20156 - 3
SD Lovro Monti
2015-04-12 20:00:3012.04.201518 - 5
2015-04-12 20:00:4412.04.20153 - 3
SC Gripe
2015-04-13 20:45:1513.04.20153 - 5
2015-04-14 20:15:3414.04.20156 - 2
SD Baldekin
2015-04-16 00:00:0016.04.2015MNK Kvarner4 - 0MNK Kastav
2015-04-17 21:30:5417.04.20154 - 5
SD Tisno
2015-04-19 00:00:0919.04.20158 - 6
Fusio centar
2015-04-19 00:00:2119.04.2015 00:00:2100:00
Zagreb
2015-04-19 00:00:2719.04.20150 - 3
SD Sutinska vrela
2015-04-19 00:00:3319.04.20153 - 5
DOŠ Petrinja
2015-04-19 20:15:3719.04.20156 - 5
SC Gripe
2015-04-19 21:45:0319.04.20157 - 0
SC Gripe
2015-04-20 20:00:2320.04.20158 - 1
SD Dom sportova Ploča
2015-04-21 16:00:2721.04.20154 - 4
SC Gripe
2015-04-21 20:15:0321.04.201528 - 0
SD Lovro Monti
2015-04-24 20:00:1124.04.20154 - 0
SD Martinovka
2015-04-24 20:00:1824.04.20155 - 4
SD Dom sportova 2
2015-04-24 20:00:2624.04.20150 - 8
DOŠ Novi Marof
2015-04-24 20:00:3124.04.20151 - 7
SD Bilankuša
2015-04-24 20:00:4924.04.20153 - 0
ŠD Zrinjevac
2015-04-24 20:00:5224.04.20152 - 1
SD Dom športova
2015-04-24 21:00:0624.04.20150 - 5
SC Gripe
2015-04-25 19:00:4125.04.20159 - 3
SD Baldekin
2015-04-25 20:30:0425.04.20154 - 6
GSD Metković
2015-04-25 20:30:0625.04.20153 - 5
SC Gripe
2015-04-26 00:00:4226.04.20154 - 0
SD Dom športova
2015-04-26 00:00:4626.04.2015 00:00:4600:00
DOŠ Petrinja
2015-04-26 00:00:4926.04.2015 00:00:4900:00
SD Sutinska vrela
2015-04-26 00:55:3626.04.2015 00:55:3600:55
Sisak
2015-04-26 16:30:1626.04.20154 - 8
SD Vinko Kandija
2015-04-26 18:00:5226.04.20153 - 0
2015-04-26 18:15:3526.04.20151 - 4
SD Vinko Kandija
2015-04-26 19:00:2226.04.2015MNK Gorovo10 - 3MNK Kvarner
2015-04-26 20:00:2426.04.20154 - 2
2015-05-02 19:30:1202.05.20153 - 3
SD Tisno
2015-05-03 00:00:0303.05.2015 00:00:0300:00
SD Sutinska vrela
2015-05-03 00:00:1503.05.2015 00:00:1500:00
SD OŠ Rugvica
2015-05-03 00:00:2503.05.2015 00:00:2500:00
Fusio centar
2015-05-03 00:00:2603.05.2015 00:00:2600:00
SD Sutinska vrela
2015-05-03 19:15:3603.05.20153 - 4
SC Gripe
2015-05-03 20:00:0403.05.20159 - 8
SD Bilankuša
2015-05-03 20:00:1003.05.20153 - 2
SC Gripe
2015-05-03 20:00:1203.05.20152 - 0
SD Lovro Monti
2015-05-03 20:00:4703.05.20158 - 4
SD Vinko Kandija
2015-05-09 19:00:3109.05.20156 - 0
SD Dom sportova Ploča
2015-05-09 20:00:0909.05.20150 - 3
2015-05-09 20:30:1709.05.20156 - 9
SC Gripe
2015-05-10 18:00:0110.05.20156 - 4
SC Gripe
2015-05-10 20:00:1610.05.20152 - 9
SD Vinko Kandija
2015-05-10 20:00:3810.05.20154 - 3
SD Baldekin
2015-05-10 20:00:5210.05.20154 - 3
GSD Metković
2015-05-11 20:00:3611.05.20152 - 6
2015-05-12 18:30:0712.05.20157 - 9
2015-09-18 18:00:0318.09.20153 - 4
Fusio centar
2015-09-18 19:00:2318.09.20156 - 0
SD Gospino polje
2015-09-18 20:15:4518.09.20155 - 2
GSC Makarska
2015-09-18 20:20:3718.09.20159 - 0
SD Dom sportova 2
2015-09-18 20:30:3818.09.20154 - 1
Fusio centar
2015-09-19 20:00:2319.09.20155 - 0
SC Gripe
2015-09-25 18:30:5725.09.20151 - 4
GSD Metković
2015-09-25 19:00:0125.09.20158 - 5
SD Baldekin
2015-09-25 19:00:0325.09.20156 - 2
SD Lovro Monti
2015-09-25 20:00:0525.09.20153 - 2
ŠD Zrinjevac
2015-09-25 20:00:1625.09.20150 - 8
SD Murterski škoji
2015-09-25 20:00:1925.09.20153 - 2
SD Bilankuša
2015-09-25 20:30:5225.09.20155 - 1
Fusio centar
2015-09-26 19:30:0926.09.20154 - 2
SD Martinovka
2015-09-26 19:30:1026.09.20153 - 2
SD Dom športova
2015-09-26 20:30:5226.09.20159 - 3
SC Gripe
2015-09-27 19:00:4527.09.20151 - 6
SC Gripe
2015-09-27 21:00:4227.09.20155 - 3
SD Bilankuša
2015-10-01 17:40:5201.10.20155 - 4
SD Vinko Kandija
2015-10-02 19:45:4402.10.20158 - 3
SD Bilankuša
2015-10-02 20:15:5902.10.20152 - 5
GSC Makarska
2015-10-02 20:45:0702.10.20154 - 2
SD Mate Blažine
2015-10-03 17:00:2503.10.20150 - 1
SD Dom sportova Ploča
2015-10-03 19:00:4403.10.20154 - 0
SD Balon
2015-10-03 20:00:3003.10.201511 - 1
SC Gripe
2015-10-04 18:00:2804.10.20156 - 1
SD Dom sportova 2
2015-10-04 19:00:0604.10.20156 - 2
SD Baldekin
2015-10-04 20:00:2904.10.201510 - 2
SC Gripe
2015-10-04 20:00:5304.10.20156 - 2
SD Gospino polje
2015-10-06 20:30:3506.10.20150 - 7
Fusio centar
2015-10-09 17:15:1409.10.20152 - 5
SC Gripe
2015-10-09 19:00:1409.10.20153 - 3
SD Gospino polje
2015-10-09 20:00:3809.10.20151 - 3
SD Murterski škoji
2015-10-09 20:00:5009.10.20152 - 7
SD Bilankuša
2015-10-09 20:30:0609.10.201510 - 0
Fusio centar
2015-10-09 21:45:3209.10.20150 - 7
SD Bilankuša
2015-10-10 18:30:3010.10.20152 - 5
SD Balon
2015-10-10 18:30:4110.10.20150 - 1
SD Martinovka
2015-10-10 20:00:2010.10.20154 - 5
GSD Metković
2015-10-11 18:00:2711.10.20153 - 8
SD Lovro Monti
2015-10-11 18:30:3911.10.20152 - 1
SD Dom športova
2015-10-11 20:15:5011.10.20156 - 1
SC Gripe
2015-10-16 19:30:0516.10.20152 - 5
SC Gripe
2015-10-16 20:00:0716.10.20152 - 1
ŠD Zrinjevac
2015-10-16 20:00:3916.10.20153 - 3
SD Balon
2015-10-16 20:45:2616.10.20156 - 2
SD Mate Blažine
2015-10-17 17:00:2517.10.201510 - 4
SD OŠ Rugvica
2015-10-17 19:15:4817.10.20157 - 1
SD Dom sportova 2
2015-10-17 20:00:1617.10.20157 - 0
SC Gripe
2015-10-17 20:30:2617.10.20153 - 3
GSC Makarska
2015-10-17 20:30:3617.10.20155 - 1
Fusio centar
2015-10-17 21:00:2917.10.20155 - 4
GSD Metković
2015-10-17 21:45:1117.10.20153 - 3
SC Gripe
2015-10-18 19:00:5518.10.20154 - 1
SD Baldekin
2015-10-18 20:00:0418.10.20153 - 2
SD Sutinska vrela
2015-10-18 20:30:5218.10.20151 - 1
SD Brezovica
2015-10-18 21:00:5318.10.20152 - 3
SD Vinko Kandija
2015-10-19 20:00:2019.10.20153 - 4
DOŠ Petrinja
2015-10-23 18:00:2523.10.20157 - 2
2015-10-23 19:00:0323.10.20151 - 2
SD Gospino polje
2015-10-23 19:00:5923.10.20153 - 1
SD Dom športova
2015-10-23 19:30:4423.10.20153 - 2
SD OŠ Jezera
2015-10-23 19:30:4923.10.20154 - 4
SD Martinovka
2015-10-23 20:00:3723.10.20153 - 5
SD Bilankuša
2015-10-23 21:00:1323.10.20154 - 1
SD OŠ Rugvica
2015-10-24 19:00:2424.10.201512 - 1
SD Dom sportova Ploča
2015-10-24 19:30:2224.10.20154 - 0
Fusio centar
2015-10-24 19:45:3724.10.20157 - 3
SD Bilankuša
2015-10-25 17:30:1425.10.20154 - 2
2015-10-25 18:00:1125.10.20152 - 8
SC Gripe
2015-10-25 18:00:3125.10.20156 - 2
SD Lovro Monti
2015-10-25 18:00:4025.10.20153 - 1
Fusio centar
2015-10-25 21:00:2225.10.20155 - 3
SD Sutinska vrela
2015-10-28 19:00:4828.10.20152 - 7
SD Mate Blažine
2015-10-30 19:30:0830.10.20158 - 1
SC Gripe
2015-10-30 20:00:0430.10.20153 - 7
SD Murterski škoji
2015-10-30 20:00:2330.10.20158 - 5
ŠD Zrinjevac
2015-10-31 18:30:2231.10.20153 - 2
GSC Makarska
2015-10-31 19:15:0331.10.20154 - 1
SD Dom sportova 2
2015-10-31 20:00:2431.10.20152 - 2
SC Gripe
2015-11-02 20:00:2602.11.20152 - 1
2015-11-03 18:00:5203.11.20153 - 9
GSC Makarska
2015-11-03 20:00:0803.11.20156 - 3
ŠD Brod
2015-11-03 20:00:2303.11.20154 - 6
2015-11-03 20:00:3803.11.20155 - 1
SD Gospino polje
2015-11-03 20:00:5103.11.20156 - 6