Fabet kladionica

EURO 2022 | Sve utakmice na portugalskom RTP Playu!

Europsko prvenstvo u futsalu je sve bliže te za točno tjedan dana počinje turnir na kojem će se za mjesto najbolje reprezentacije na našem kontinentu boriti 16 reprezentacija, a među njima i naša reprezentacija. Natjecanje iz Nizozemske će prenositi veliki broj nacionalnih televizija, a zasad jedina televizija koja je potvrdila kako će prenositi cijeli turnir je portugalski RTP. Naime, objavili su kako će utakmice portugalske reprezentacije biti na njihovom kanalu RTP 1 dok će gledatelji sve utakmice prvenstva moći uživo pratiti na RTP Playu. Ono što naše čitatelje zasigurno zanima je hoće li naša nacionalna televizija prenositi bar utakmice naše reprezentacije. Hrvatska radio televizija je nositelj prava na utakmice, a ono što zasad službeno imamo je kako će u prijenosu biti utakmica protiv Poljske 21. siječnja, što je vidljivo i iz TV rasporeda HRT-a 2. Za kraj Vas podsjećamo na raspored utakmica Europskog prvenstva u futsalu.

RASPORED:

Srijeda, 19. siječnja, Grupa A:
Srbija – Portugal (17:30, Amsterdam)
Nizozemska – Ukrajina (20:30, Amsterdam)

Četvrtak, 20. siječnja, Grupa B:
Kazahstan – Slovenija (17:30, Groningen)
Italija – Finska (20:30, Groningen)

Petak, 21. siječnja, Grupa C:
Rusija – Slovačka (17:30, Amsterdam)
Poljska – Hrvatska (20:30, Amsterdam)

Subota, 22. siječnja, Grupa D:
Gruzija – Azerbejdžan (14:30, Groningen)
Španjolska – Bosna i Hercegovina (17:30, Groningen)

Nedjelja, 23. siječnja, Grupa A:
Srbija – Ukrajina (14:30, Amsterdam)
Portugal – Nizozemska (17:30, Amsterdam)

Ponedjeljak, 24. siječnja, Grupa B:
Italija – Slovenija (17:30, Groningen)
Finska – Kazahstan (20:30, Groningen)

Utorak, 25. siječnja, Grupa C:
Hrvatska – Rusija (17:30, Amsterdam)
Poljska – Slovačka (20:30, Amsterdam)

Srijeda, 26. siječnja, Grupa D:
Bosna i Hercegovina – Gruzija (17:30, Groningen)
Španjolska – Azerbejdžan (20:30, Groningen)

Petak, 28. siječnja, Grupa B:
Kazahstan – Italija (17:30, Groningen)
Slovenija – Finska (17:30, Amsterdam)

Grupa A:
Ukrajina – Portugal (20:30, Groningen)
Nizozemska – Srbija (20:30, Amsterdam)

Subota, 29. siječnja, Grupa C:
Slovačka – Hrvatska (14:30, Groningen)
Rusija – Poljska (14:30, Amsterdam)

Grupa D:
Gruzija – Španjolska (17:30, Groningen)
Azerbajdžan – Bosna i Hercegovina (17:30, Amsterdam)

ČETVRTINA FINALA:

Ponedjeljak, 31. siječnja:
1/4F1: Pobjednik grupe B – Drugoplasirani iz grupe A (17:30, Amsterdam)
1/4F2: Pobjednik grupe A – Drugoplasirani iz grupe B (20:30, Amsterdam)

Utorak, 1. veljače:
1/4F3: Pobjednik grupe C – Drugoplasirani iz grupe D (17:30, Amsterdam)
1/4F4: Pobjednik grupe D – Drugoplasirani iz grupe C (20:30, Amsterdam)

POLUFINALE:

Petak, 4. veljače:
1/2F1: Pobjednik 1/4F2 – Pobjednik 1/4F4 (17:30, Amsterdam)
1/2F2: Pobjednik 1/4F1 – Pobjednik 1/4F3 (20:30, Amsterdam)

Nedjelja, 6. veljače:
UTAKMICA ZA TREĆE MJESTO: Gubitnik 1/2F1 – Gubitnik 1/2F2 (14:30, Amsterdam)
FINALE: Pobjednik 1/2F1 – Pobjednik 1/2F2 (17:30, Amsterdam)

O nama Marin Kraljević

avatar
Marin Kraljević je novinar i voditelj marketinga na CROfutsal portalu. 31-godišnji magistar komunikacijske i informacijske tehnologije radi na portalu od lipnja 2020. godine.

Moglo bi vas zanimati

Dean Moravac: “Isplatio nam se trud i rad tijekom cijele sezone.”

U prvoj utakmici finala doigravanja za prvaka Hrvatske u petak je Novo Vrijeme slavilo u …

Šibenik 1983 trijumfom u Velikoj Gorici ostao u utrci za 1.HMNL

U susretu 5. kola “Lige za popunu 1.HMNL” Šibenik 1983 je uvjerljivo slavio na gostovanju …