VIDEO | Jedan gol u 50 minuta za slavlje Argentine nad Ukrajinom!

Jedan gol u 50 minuta igre bio je dovoljan Argentini za plasman u četvrtfinale Svjetskog prvenstva u Kolumbiji! Sasvim suprotna utakmica od one između Azerbajdžana i Tajlanda gdje Tajlanđanima nije bilo dovoljno ni 8 postignutih golova za plasman u četvrtfinale, Ukrajina i Argentina su dugo igrali bez golova, da bi na samom isteku produžetka pobjednika odlučio nesmotren prekršaj Ukrajinca i gol iz akumulacije Cuzzolina za plasman Argentine u četvrtfinale.

ARGENTINA – UKRAJINA  1:0 (0:0, 0:0) p.p

STRIJELCI: 1:0 Cuzzolino (49′)

Prvi sudac: Nurdin Bukuev (KGZ)
Drugi sudac: Christopher Sinclair (NZL)
Treći sudac: Tomohiro Kozaki (JPN)
Četvrti sudac: Rey Ritaga (PHI)

U 8.minuti Vaporaki izlazi sam pred vratara Ivanyaka, no puca pored gola. Uzvratili su Ukrajinci u 12.minuti kada Bilotserkivets ostavlja loptu za Oleksandra Sorokina koji puca za malo pored gola. U nastavku gledamo nešto bolju Argentinu, no bez onih izrazitih prilika. Obostrano oprezna igra rezultairala je malim brojem izglednih prilika, te se već tada moglo nazrijeti da bi jedan zgoditak mogao odlučiti utakmicu. Presudni trenutak dogodio se u 49.minuti susreta kada Oleksandr Sorokin nepotrebno čini prekršaj u protivničkoj polovici, a Cuzzolino neobranjivo pogađa s 10 metara za pobjedu Argentine. Zgoditak je to vrijedan četvrtfinala, gdje će Argentina igrati s boljim iz dvoboja između Italije i Egipta.

Futsal Pula u fenomenalnoj utakmici nastavila pobjednički niz!

U 3. kolu 1.HMNL Futsal Pula je ugostila Square. Bila je to odlična utakmica u …

Pobjeda Alumnusa na Baldekinu

U uzbudljivom susretu na Baldekinu Alumnus je slavio rezultatom 4:5. Povela je Crnica već u …